Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 30 sierpnia 2019 
    

Galaxy Fold - nowe informacje na temat wznowienia sprzedaży


Autor: Zbyszek | źródło: GSM Area | 12:32
(2)
Składany telefon z elastycznym ekranem od Samsunga z miejsca został okrzyknięty produktem rewolucyjnym i mimo zaporowej ceny chętnych na zakup Galaxy Fold nie brakowało. Niestety krótko po wiosennej premierze sprzedaż Galaxy Folda została wstrzymana, kiedy duża część jego użytkowników zgłaszała usterki związane z fizycznym uszkodzeniem ekranu i systemu zawiasów nawet po jednym dniu użytkowania. Mogło to wynikać z tego, że spora część użytkowników zrywała z ekranu warstwę ochronną myląc ją ze zwykłą folią i to pomimo umieszczenia na samym urządzeniu ostrzeżeń, aby tego nie robić.

Samsung postanowił jednak wstrzymać sprzedaż Galaxy Fold, aby uważnie przyjżeć się temu jak doszło do uszkodzeń i lepiej dopracować swoje urządzenie. Niestety dość długo nieznana była dana wznowienia sprzedaży Folda, i część klientów zaczeło powąpiewać w to, że producentowi faktycznie uda się uczynić urządzenie w pełni niezawodne.

Końcem lipca Samsung postanowił przeciąć spekulacje i wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował. że finalne wersje przebudowanych urządzeń trafiły już do ostatniej fazy testów, a sprzedaż zostanie wznowiona we wrześniu na wybranych rynkach i z czasem rozszerzona o kolejne rynki.

Teraz wiadomo, choć wciąż nieoficjalnie, że Galaxy Fold ponownie zadebiutuje podczas najbliższych targów IFA, które będą odbywać się od 6 do 11 września w Berlinie. W tym samym czasie telefon ma także pojawić się w sklepach, choć jak twierdzi GSM Area - tylko w Koreii Południowej, a sprzedaż w pozostałych krajach wystartuje kilka tygodni później.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Takie wiadomości cieszą bo najwięksi innowatorzy rynku (autor: Mario1978 | data: 30/08/19 | godz.: 14:14)
  tacy jak Samsung chcą wydać produkt dopracowany w każdym szczególe.Podoba mi się podejście takich firm ponieważ dają możliwość testować na twardo znanym portalom i testerom swoje urządzenia by potem wyciągać wnioski z niedociągnięć jakie zostały.
  Produkt idealny jest tuż - tuż więc cieszmy się wszyscy z tego powodu.
  Ważne , że konkurent z Chin też robi postępy ale w dziedzinie lepszego - efektywniejszego wykorzystywania samego Androida w swoich urządzeniach i chodzi tu o firmę Huawei.
  Jeżeli mistrz już nie ma pomysłu a uczeń ma w zanadrzu jeszcze sporo pomysłów , które może wdrożyć w celu ulepszenia samego systemu operacyjnego to jestem na tak.
  Uczeń przerósł mistrza ale to widać od dawna.
  https://www.expreview.com/70208.html


 2. Galaxy Fold (autor: Baraka | data: 30/08/19 | godz.: 23:45)
  to bedzie taki bajer na jeden może dwa lata,po czym sprzedaż sie załamie,jak sie okarze,że ekrany pękają w miejscach zgięcia.Samsung co prawda przyjmie gwarancje,ale moim zdaniem ktoś musi wkońcu wymyśleć ekrany holograficzne na nowo i zastąpić je we wszystkich urządzeniach. To będzie dopiero rewolucja Składaki będą się i tak psuły

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.