Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 września 2019 
    

Najwygodniejsze krzesło gamingowe


Autor: materiały partnera | 05:40
Każdy miłośnik gier komputerowych marzy o jednym - o wygodnym fotelu, w którym będzie mógł przesiedzieć długie godziny, poświęcając się swojej pasji. Niewygodne miejsce niestety potrafi zepsuć i skrócić całą zabawę, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć najodpowiedniejsze z nich. Podpowiadamy, jakie.

Duży rozmiar i odpowiednie wypełnienie

Największe problemy z długim siedzeniem przed komputerem mają te osoby, dla których standardowe rozmiary foteli są zbyt małe. Dlatego warto poświęcić chwilę na znalezienie bardziej komfortowego rozwiązania. Może takim zostać fotel gamingowy GORGON 2.0 marki PRO-GAMER, który został przygotowany właśnie z myślą o wymagających klientach. Na tle innych modeli wyróżniają go duże rozmiary, dzięki którym przypomina wygodne, samochodowe siedzenie, dostosowane do różnych sylwetek użytkowników.

Drugim ważnym aspektem jest wypełnienie. Krzesła gamingowe takie jak GORGON 2.0 zostały wypełnione zimną pianką, dzięki czemu odznaczają się niebywałą wręcz wygodą. Są miękkie, ale jednocześnie nie pozwalają na zbyt duże zapadanie się w poduszki, dzięki czemu przez cały czas utrzymują ciało w idealnej pozycji. Dopasowując się lekko do sylwetki użytkownika pozwalają mu na poczucie, że jest to właśnie jego miejsce. Jednocześnie pianka jest odporna na ugniatanie i odkształcenia, dzięki czemu nawet po wielu użyciach wciąż będzie sprężysta i doskonale spełni swoją funkcję.
fot. pro-gamer.pl


Regulacja ustawienia oparcia

Prawdziwą satysfakcję można czerpać z grania wówczas, kiedy nic nie rozprasza uwagi. Nie ma bardziej niekomfortowej sytuacji, niż ból kręgosłupa w połowie pasjonującej rozgrywki, zmuszający do jej porzucenia. Drętwiejącą kończyny, sztywny kark albo nieprzyjemne poczucie dyskomfortu w stawie łokciowym lub nadgarstku to kolejne, częste problemy osób spędzających dużo czasu przed monitorem.

Również i te niedogodności zostały przewidziane przez producentów fotela GOTGON 2.0. Dlatego w dbałości o zdrowie i wygodę użytkowników, przygotowali system regulacji, umożliwiający ustawienie fotela w optymalnej pozycji. Jednocześnie wysokie oparcie z zagłówkiem zapewnia dobre podparcie kręgosłupa, a możliwość jego pionowego ustawienia gwarantuje, że nawet po długiej batalii na ekranie kręgosłup gracza nie powie „game over”. Wyprofilowane siedzenie, zagłówek i pionowa pozycja sprzyjają bowiem zachowaniu prawidłowych krzywizn kręgosłupa i odciążają go.

Dodatkowe akcesoria

Jeśli to jeszcze zbyt mało, dla miłośników gier komputerowych PRO-GAMER przygotował dodatkowe akcesoria, zwiększające komfort jeszcze bardziej i jednocześnie pozwalające na dostosowanie fotela do własnych potrzeb. Wśród tych akcesoriów na uwagę zasługuje poduszka pod kark z serii MASSIVE, która dopasowuje się do kształtu głowy. Została stworzona w oparciu o doświadczenia zaczerpnięte z poduszek podróżnych i wymagań graczy, co w rezultacie sprawiło, że potrafi ona całkowicie wyeliminować dolegliwości odcinka szyjnego kręgosłupa. 

Dla każdego, kto przewiduje wielogodzinne sesje przed ekranem to prawdziwy „must have”.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.