Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 3 października 2019 
    

Samsung Galaxy Fold od 18 października dostępny w Polsce


Autor: Zbyszek | źródło: Samsung | 17:18
(1)
Składany telefon z elastycznym ekranem od Samsunga z miejsca został okrzyknięty produktem rewolucyjnym i mimo zaporowej ceny chętnych na zakup Galaxy Fold nie brakowało. Niestety krótko po wiosennej premierze sprzedaż Galaxy Folda została wstrzymana, kiedy duża część jego użytkowników zgłaszała usterki związane z fizycznym uszkodzeniem ekranu i systemu zawiasów. Producent zawiesił sprzedaż i dał sobie dodatkowy czas na lepsze dopracowanie urządzenia. Niedawno sprzedaż Galaxy Folda wznowiono na wybranych najważniejszych rynkach. Teraz Samsung poinformował, że 18 października urządzenie trafi do sprzedaży w kolejnych krajach.

Tego dnia Galaxy Fold zadebiutuje w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Polsce. Polska cena urządzenia nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę, że cena europejska wynosi 1999 Euro, chętni na zakup Galaxy Fold powinni przygotować około 9000 złotych.

Arkadiusz Wójcik z Samsung Electronics Polska stwierdził: „Samsung niezmiennie stoi na czele innowacji w dziedzinie smartfonów. Wraz z Galaxy Fold kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój branży, wprowadzając na rynek urządzenie, które oferuje 7,3 calowy ekran, nie ograniczając przy tym mobilności. Aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia, poświęciliśmy czas na szczegółową ocenę konstrukcji Galaxy Fold, wprowadzenie ulepszeń i rygorystyczne przetestowanie zaimplementowanych zmian. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania naszych klientów, wobec tego pierwszego w swojej kategorii urządzenia klasy premium.”


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. wyczuwam nadciągający szturm ciekawskich na salony Samsunga (autor: Qjanusz | data: 4/10/19 | godz.: 09:24)
    i co lepsiejszych MM
    Nie ukrywam, sam chętnie coś takiego wymacam.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.