Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 7 października 2019 
    

Duża obniżka cen Apple Watch Series 4


Autor: Wedelek | 05:01
Premiera Apple Watch serii 5 wywołała falę obniżek starszej generacji, która nie jest już dłużej dostępna w oficjalnej dystrybucji Apple. Dla przykładu wersja z aluminiową kopertą o średnicy 44mm oraz modułami GPS i LTE w sklepie Amazon kosztuje obecnie $399,97, podczas gdy jeszcze kilka tygodni temu cena ta była wyższa o $129 dolarów i wynosiła $529. Nieco mniejszej, bo $100 obniżki doczekała się też odmiana ze szkłem szafirowym i stalą nierdzewną, która obecnie kosztuje $649. Osoby rezygnujące z modułu LTE mogą z kolei liczyć na cenę niższą o $79, czyli $349, a jeśli zdecydujecie się na Watcha z mniejszą kopertą, to zapłacicie około $50-$60 mniej.

To całkiem spora obniżka, zwłaszcza, że ilość zmian wprowadzonych w wersji piątej jest niewielka i jeśli nie zależy Wam na funkcji Always on Display, to nie warto dokładać do nowszego watcha. Zwłaszcza, że AoD przy standardowym użytkowaniu to w zasadzie tylko niepotrzebny bajer, bo i tak żeby odczytać informację na wyświetlaczu musimy podnieść rękę wybudzając tym samym ekran zegarka.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.