Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 7 października 2019 
    

Rockstar zapowiedział Red Dead Redemption 2 w wersji dla PCtów


Autor: Wedelek | 05:47
(1)
Jedną z najważniejszych gier jakie ukazały się w ubiegłym roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 było Red Dead Redemption 2 - nowa gra studia Rockstar Games osadzona jest w klimacie Dzikiego Zachodu. Wcielamy się w niej w postać rewolwerowca - Arthura Morgana, przewodzącego gangowi Dutcha van der Lindego, który boryka się z licznymi problemami wynikającymi głównie z bardzo dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Mamy bowiem rok 1899, a więc schyłek epoki kowbojów i rewolwerów. Jest to trzecia odsłona świetnie ocenianego cyklu gier, które do tej pory były znane jedynie posiadaczom konsol. RDR II zmieni ten stan rzeczy i 5 listopada odbędzie się premiera gry dla platformy PC i Google Stadia.

Już teraz wiadomo, że gra będzie dostępna nie tylko w usłudze Rockstar Games, gdzie sprzedaż ruszy 23 października, ale i w innych konkurencyjnych sklepach. W połowie tygodnia ruszy natomiast machina marketingowa promująca ten tytuł wśród graczy PC. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a jedynki (autor: MacLeod | data: 7/10/19 | godz.: 21:52)
    jak nie bylo, tak nima.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.