Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 11 października 2019 
    

Powstało konsorcjum AVCC dbające o rozwój pojazdów autonomicznych


Autor: Wedelek | źródło: HotHardware | 05:14
(1)
Podczas Arm TechCon 2019 ogłoszono zawiązanie konsorcjum AVCC (Autonomous Vehicle Computing Consortium) skupiającego firmy z branży technologicznej zajmujące się rozwojem sprzętu i oprogramowania dla samochodów autonomicznych. W największym skrócie chodzi o to by stworzyć wspólną, ustandaryzowaną platformę stanowiącą bazę dla przyszłych projektów. Założenia są taki by była ona łatwo skalowalna i otwarta. Dzięki temu można łatwo rozbudowywać i łączyć już istniejące systemy z całkiem nowymi. Obecnie w skład grupy wchodzą następujące podmioty: Arm, Bosch, Continental, DENSO, GM, NVIDIA, NXP Semiconductors, oraz Toyota.

Twórcy AVCC zapewniają, że inicjatywa jest i zawsze pozostanie w pełni otwarta zapraszając do dołączenia inne firmy z branży.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. I będzie (autor: CharlieBrown | data: 12/10/19 | godz.: 08:57)
    tak jak w "Pamięci absolutnej" z Arnoldem Schwarzeneggerem? Nie dziękuję. Bez smarkfona oczywiście nawet nie wsiądziesz do takiego samochodu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.