Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 18 października 2019 
    

Samsung Galaxy Fold od dziś dostępny w Polsce


Autor: Zbyszek | źródło: Samsung | 18:34
(5)
Składany telefon z elastycznym ekranem od Samsunga z miejsca został okrzyknięty produktem rewolucyjnym i mimo zaporowej ceny chętnych na zakup Galaxy Fold nie brakowało. Niestety krótko po wiosennej premierze sprzedaż Galaxy Folda została wstrzymana, kiedy duża część jego użytkowników zgłaszała usterki związane z fizycznym uszkodzeniem ekranu i systemu zawiasów. Producent zawiesił sprzedaż i dał sobie dodatkowy czas na lepsze dopracowanie urządzenia. Niedawno sprzedaż Galaxy Folda wznowiono na wybranych najważniejszych rynkach, a właśnie od dzisiaj smartfon jest dostępny w oficjalnej sprzedaży również w Polsce.

Niestety urządzenie nie jest tanie - chętni na zakup Galaxy Folda powinni przygotować 9000 zł. Smartfon w wolnej sprzedaży dostępny jest obecnie wyłącznie w salonach Samsung Brand Store, których liczba w kraju wynosi obecnie 22 i są rozlokowane w najważniejszych polskich miastach.

Galaxy Fold jest też dostępny w ofercie operatorów Orange, Play, Plus i T-Mobile, ale proponowane z urządzeniem abonamenty nie należą do najtańszych.


Galaxy Fold to natomiast rozkładany smartfon z elastycznym ekranem, który po rozłożeniu może poszczycić się 7,3-calowy ekranem AMOLED o rozdzielczości 2152 x 1536 pikseli. Drugi ekran AMOLED, który jest aktywny po złożeniu urządzenia ma rozmiar 4,6-cala i rozdzielczość 1960 x 840 pikseli. Poza tym Galaxy Fold posiada ten sam 7nm procesor co Galaxy S10, 12 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci na dane. Tylny aparat fotograficzny obejmuje trzy obiektywy (12M szerokokątny, 12MP + 16MP), a przednia kamera składa się z obiektywów o 10MP f/1.9 i 8MP f/2.2. Zastosowana bateria ma pojemność 4380 mAh.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. good (autor: Maryjohn0192 | data: 19/10/19 | godz.: 06:48)
  You are a dead right blogger! You have some exclusive talent for attracting others in to your blog. You are just splendid. I'm planning to initiate my own blog soon. ( https://mightyessays.com/ ) I am not really good at it. I don’t have any expertise. But I am positive enough. I would like to get a little tip from you as your blog is liked by others extremely much. I hope you will reply to my comment and help me to be a first-class blogger like you.

 2. Gats (autor: MacLeod | data: 19/10/19 | godz.: 17:01)
  pojebales konta.

 3. nie tak do końca dostępne (autor: Qjanusz | data: 19/10/19 | godz.: 19:55)
  dzisiaj w Samsung Brand Store Arkadia usłyszałem: "już ni ma"

  Ten telefon to pierwsza od dłuższego czasu, prawdziwa rewolucja w smartfonach, czego nie sposób powiedzieć o ilości rdzeni, aparatów, cali, notchy, czy wysuwanych kamerek.


 4. telefonik niczego sobie (autor: Sony Vaio Zamiatajo | data: 19/10/19 | godz.: 22:39)
  zobaczymy jak szybko beda pojawiac sie reklamacje pekniecia polaczenia ekranu.Wysoka cena nie rekompensuje doznań.Do filmów to cudo nie nadaje się,za mały ekran.Za ponad połowę ceny można kupić japkowego tableta 12.9. Ekran 2x większy a rożnicy w jakości obrazu nie bedzie aż tak dużej aby zrekompensować wysoką cenę.Zreszta tablet wydaje się sensowniejszym rozwiązaniem. Z racji tego,że nie ma czego wymyślać teraz wszyscy pójdą w zwiąkszanie ekranów w komórkach.Pojawią się skłądane jak naleśnik, harmonijka, rulonik,wyskakująca kukułka

 5. ... (autor: djXone | data: 20/10/19 | godz.: 14:57)
  Zakup tylko dla szpanu...
  Nie widzę praktycznego zastosowania tego...
  Może gdyby było na Windowsie...
  Ani tego nie schowasz do kieszeni, żadna wygoda przez to gadać, brak rysika, aparaty o mizernej rozdzielczości. Zakup tylko dla ekranu?
  Chciałbym usłyszeć sensowne argumenty przekonujące do zakupu tego.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.