Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 31 października 2019 
    

Gigabyte szykuje 4 płyty dla Threadipperów 3. generacji


Autor: Zbyszek | źródło: Gigabyte | 20:46
(1)
Premiera procesorów Ryzen Threadripper 3. generacji zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że nowe wysokowydajne CPU od AMD mają pojawić się w sklepach 19 listopada. Procesory będą zgodne z podstawką TR4+ oraz nowymi płytami głównymi, opartymi o chipsety o nazwie TRX40. Producenci płyt głównych szykują już nowe modele płyt głównych, a wśród nich jest Gigabyte, która początkowo wprowadzi do sprzedaży przynajmniej cztery nowe modele: TRX40 Aorus Xtreme, TRX40 Aorus Master, TRX40 Aorus Pro WIFI i TRX40 Designare. Nazwy modeli tych płyt pojawiły się na stronie Gigabyte na liście kompatybilności płyt głównych z urządzeniem Aorus Gen4 AIC. Ponieważ do premiery nie pozostało dużo czasu, już wkrótce powinniśmy poznać specyfikację tych płyt.

Pierwsze informacje na ich temat, jak również na temat nowych Threadripperów, mają zostać podane 5 listopada w formie zapowiedzi nadchodzącej premiery.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Mnie zastanawia czy TRX80 są prawdziwymi przeciekami. (autor: FranekKosi | data: 1/11/19 | godz.: 22:18)
    Bo teraz tryb 8-kanałów może mieć istotny wpływ nie tylko dla profesjonalnego rynku ale samych gier.Ponieważ w końcu nie będziemy mieli tutaj do czynienia z NUMA.
    Nie widzę Intela jak konkurencji do 2021 roku i zobaczymy czy chociaż w 2022 roku czym zaskoczą.Lepiej żeby tak bo AMD obrośnie nam za mocno w złote piórka.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.