Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 14 listopada 2019 
    

Sapphire Radeon RX 5700 XT w wersji Nitro+ Special Edition


Autor: Zbyszek | źródło: Caseking.de | 13:32
Sapphire wprowadza do sprzedaży kartę graficzną Radeon RX 5700 XT w swojej najbardziej podkręconej wersji Nitro+ Special Edition. Karta jest zbudowana na autorskiej płytce drukowanej, na której umieszczono wysokiej jakości komponenty oraz wydajną sekcję zasilania. Chłodzeniem układu graficznego, pamięci i płytki drukowanej zajmuje się system chłodzenia z aluminiowym radiatorem z systemem rurek cieplnych i trzema wentylatorami o średnicy 80mm, a cała karta zajmuje w obudowie 2,5 slota. Z tyłu laminatu zastosowano backplate odbierający część ciepła i usztywniający konstrukcję.

Fabryczne taktowania układu graficznego w Sapphire Radeon RX 5700 XT Nitro+ Special Edition są o prawie 200 MHz wyższe od wersji referencyjnych i wynoszą 1840 MHz bazowo, 1965 MHz (Game Clock) i do 2035 MHz z Boost. Zwiększono również taktowanie pamięci GDDR6, które wynosi 14,4 Gbps. Karta do działania wymaga podpięcia dwóch 8-pinowych wtyczek zasilania, natomiast na śledziu umieszczono dwa złącza DisplayPort 1.4 i dwa HDMI 2.0b.

Sugerowana cena to 499 Euro - o 30 Euro więcej od zwykłego i mniej podkręconego modelu Nitro+. 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.