Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 18 listopada 2019 
    

Najciekawsze dodatki do nowego iPhone'a 11 - musisz je mieć!


Autor: materiały partnera | 15:30
iPhone 11 został zaprezentowany we wrześniu 2019 roku, a już zdążył wywołać sporo zamieszania. Jedni z miejsca zakochali się w nowym produkcie firmy Apple, inni krytykują model za dziwny wygląd czy też wysoką cenę. Jedno jest jednak pewne – iPhone 11 z miejsca podbił serca wielu fanów kultowych smartfonów z jabłkiem. W związku z tym rynek akcesoriów do telefonów szybko zapełnił się ciekawymi dodatkami. Sprawdź, w co warto zainwestować!

Etui na telefon – zabezpieczenie na najwyższym poziomie


Inwestycja w etui to nie tylko sposób na przyozdobienie telefonu i wyróżnienie się w tłumie, ale także skuteczna ochrona przed wstrząsami, zarysowaniem oraz zabrudzeniem. W przypadku iPhone’a 11 wybór wysokiej jakości etui ma szczególne znaczenie, ponieważ w modelu zastosowano wiele elementów szklanych i stalowych, które są podatne na powstawanie rys czy też zbicie.

Sklep 4GSM ma w swojej ofercie kilka typów etui dla iPhonów 11, z których każdy nieco różni się właściwościami. Pokrowiec wykonany z silikonu lub tworzywa sztucznego skutecznie chroni telefon przed wstrząsami, a na dodatek jest łatwy w montażu, demontażu oraz czyszczeniu. Warto również zwrócić uwagę na pancerne etui, które zapewnia jeszcze wyższy poziom ochrony przed upadkiem czy też porysowaniem. iPhone 11 to niemały wydatek, dlatego warto zainwestować nieco dodatkowej gotówki w zabezpieczenie telefonu.

Szkło hartowane – dodatkowej ochrony nigdy za wiele

Dodatkowa powierzchnia może ochronić iPhone 11 przed powstawaniem rys oraz zbiciem ekranu, co może się zdarzyć nawet w przypadku jednego z najtrwalszych smartfonów na rynku. Naprawa iPhone’a kosztuje o wiele więcej niż w przypadku smartfonów innych marek. Każda rysa czy też odprysk obniża wartość telefonu, co może znacząco wpłynąć na cenę, jeśli właściciel będzie chciał go odsprzedać i wymienić na nowszy model. Zainwestowanie kilkudziesięciu złotych w szkło hartowane to naprawdę niewielki wydatek w porównaniu z kosztem nowego iPhone’a 11 lub naprawy telefonu.

Uchwyty samochodowe – wygoda i bezpieczeństwo

Jazda samochodem z telefonem w ręce jest niezgodna z prawem i może zakończyć się tragicznie. Dla własnego bezpieczeństwa oraz w trosce o innych uczestników ruchu drogowego warto zaopatrzyć się w uchwyty samochodowe. Śledzenie trasy GPS będzie o wiele wygodniejsze, podobnie jak ewentualne odebranie telefonu i włączenie trybu głośnomówiącego.

W 4GSM.pl można znaleźć różne modele uchwytów samochodowych do produktów firmy Apple. Każdy kierowca i właściciel iPhone’a 11 na pewno znajdzie idealny gadżet, który będzie wygodny w montażu i obsłudze, a także dopasuje się do wnętrza samochodu. Uchwyt samochodowy zabezpiecza ponadto telefon przed upadkiem i wsunięciem się np. pod fotel.fot. materiały prasowe

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.