Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 19 listopada 2019 
    

Microsoft odsyła na emeryturę Cortanę dla Androida i iOS


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 05:59
(1)
Już 31 stycznia przyszłego roku ze sklepów Google Play i App Store zniknie aplikacja Cortana, a wraz z nią dostęp do notatek, przypomnień i innych przydatnych funkcji jaki oferuje asystent głosowy Microsoftu. Gigant z Redmond wytnie też wsparcie dla tej technologii ze swojego launchera dla Androida całkowicie wycofując Cortanę z rynku urządzeń mobilnych. Oczywiście dotychczasowi użytkownicy nadal będą mieli dostęp do utworzonych list, przypomnień czy zadań, ale jedynie w tradycyjny sposób, za pośrednictwem aplikacji Microsoft To Do. Sama Cortana pozostanie integralną funkcją systemu Windows i będzie coraz mocniej integrowana z pakietem Office.

Microsoft zdecydował najwidoczniej, że jego asystent nie ma szans z konkurencją na rynku detalicznym, ale można go nadal oferować w sektorze biznesowym.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. osobiscie (autor: pawel1207 | data: 20/11/19 | godz.: 03:46)
    wolal bym gdyby ten badziew wyrzucili z windowsa a przynajmniej umozliwili jego pelna deinstalcje .. jesli chodzi o mobile i tak malo kto teg.o urzywa

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.