Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 22 listopada 2019 
    

Google zmienia swoją politykę dotyczącą reklam


Autor: Wedelek | 05:01
(2)
Google zmodyfikował swoją politykę dotyczącą reklam umieszczanych w jego usługach i sieci wyszukiwania. Od tej pory osoby tworzące kampanie internetowe będą miały mniejsze pole do manewru jeśli chodzi o dobór grupy docelowej. Co prawda nadal będzie można celować w osoby zamieszkujące dany teren, o określonym wieku czy płci, ale nie można będzie już precyzyjnie wyłuskać z danej populacji odbiorców o określonych poglądach. Ponadto nałożono mnóstwo restrykcji na zawartość samych reklam.

Niedozwolone będą tzw. fake newsy lub oszczerstwa kierowane pod adresem określonych osób lub instytucji, a reklamy o charakterze politycznym będą mogli publikować jedynie właściciele odpowiednio oznaczonych i zweryfikowanych kont. Decyzja Google to oczywiście pokłosie afery z Cambridge Analitica, która mimo upływu czasu wciąż budzi ogromne emocje. 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Co to da? (autor: CharlieBrown | data: 22/11/19 | godz.: 05:36)
    Plastiki nadal będą wciskane ludziom, jako nie powodujące alergii.

  2. ... (autor: henrix343 | data: 23/11/19 | godz.: 17:54)
    Na razie leci umatrix, filmiki i tak sciagam downloaderem, bo lepiej sie przewija. Jak na telefony wejdzie normalny linux, to te idiotyczne reklamy beda mogli wciskac tylko masie.

    Juz na glowe dostaja bo ciagle tylko jakies adnotacje, okienta z tlumaczeniem, logowanie, wersja premium, nie nadazam ustawiac automatycznego blokowania tego syfu (za kazdym razem czyszcze cache, aby danych nie zbierali i persnalizowali i non stop te okienta wylatuja).


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.