Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 22 listopada 2019 
    

Nadchodzi Apple Music dla klientów biznesowych


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 05:31
Usługi streamingu muzyki rozwijają się bardzo prężnie i z dostępu do nich korzysta coraz więcej osób. Problem w tym, że zazwyczaj ich regulamin nie pozwala na wykorzystywanie dostępnych treści w celach biznesowych. Jak bardzo jest to problematyczne wiedzą chyba wszyscy, o co w Polsce zadbał między innymi nasz rodzimy ZAiKS. Na szczęcie już niebawem problem ten odejdzie do lamusa za sprawą firmy Apple, która pracuje nad wdrożeniem nowego planu w Apple Music, dedykowanego klientom biznesowym. Ci będą mogli wykupić odpowiednią licencję w ramach której muzyka będzie mogła być odtwarzana w punktach obsługi klienta, takich jak fryzjer czy market.

Na razie nie znamy ceny tego rozwiązania ani jego ograniczeń. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że potrzebna będzie osobna aplikacja można założyć, że nie wszystkie utwory z Apple Music będą dostępne w wersji Biznes. Mimo to usługa ta z pewnością będzie się cieszyć dużą popularnością. Zwłaszcza, że producent przygotuje zarówno system rekomendacji dla klientów biznesowych jak i gotowe playlisty.
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.