Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 25 listopada 2019 
    

Departament Handlu zezwolił Microsoftowi na handel z Huawei


Autor: Wedelek | źródło: KitGuru | 05:44
(1)
Wojna handlowa na linii USA – Chiny bardzo mocno odbiła się na branży IT, a jedną z najbardziej poszkodowanych firm jest Huawei, z którym kontakty handlowe zerwało wiele firm technologicznych. Wśród nich był Microsoft, który w wyniku decyzji prezydenta Donalda Trumpa w maju bieżącego roku zaprzestał sprzedaży swoich rozwiązań chińskiemu gigantowi. Jednocześnie amerykański koncern złożył wniosek o uchylenie zakazu i możliwość dalszej odsprzedaży Huawei licencji na swoje usługi. Na decyzję w tej sprawie trzeba było czekać aż do 20 listopada gdy Departament Handlu ostatecznie przychylił się do prośby Microsoftu.

Dzięki temu już niebawem na rynek wrócą laptopy Huawei z Windowsem 10 na pokładzie, co z pewnością jest powodem do radości po obu stronach oceanu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tytulu (autor: henrix343 | data: 26/11/19 | godz.: 16:42)
    "Dzięki temu już niebawem na rynek wrócą laptopy Huawei z Windowsem 10 na pokładzie, co z pewnością jest powodem do radości po obu stronach oceanu."

    hahahaha jak zaraz wleca telepHony z linuxem i fizyczna dzwignia kamery, mikrofonu, gpsa, gdzie nie beda to szpiegowskie kartoniki - z mesengerami szyfrowanymi (bo linux [czytaj nie OS lub android] na to pozwala) i bawmy sie.

    Do czasu Q moga sobie tylko zbierac zaszyfrowne dane. Biorac pod uwage czestotliwosc przeplywu pieniedzy i zawiuerania nowych umow/spolek jak to kiedys rozszyfrujas to i tak bedzie po ptokach. Najwyzej jakies owce zlapia aby pokazac, ze trzymanie tych wszystkich sluzb na garnuszku jest "ekonomicznie uzasadnione" bo "lapiemy terrorystow".


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.