Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 27 listopada 2019 
    

Valve czyści bibliotekę Steama i kończy żywot Steam Controllera


Autor: Wedelek | 19:03
W cieniu trwającej wyprzedaży gier firma Valve postanowiła zrobić jesienne porządki w swoim sklepie usuwając z niego ponad 1000 gier. Wśród nich znalazły się pozycje wschodnich studiów z Siberian Digital i Dagestan Technology na czele, o co ich właściciele mają ogromny żal do właścicieli Steama. Samo Valve tłumaczy, że usunięto jedynie gry tych twórców, którzy nagminnie łamali obowiązujący regulamin. Przy okazji krnąbrni deweloperzy otrzymali ban na korzystanie ze Steama, więc ich gier w usłudze Valve już nigdy nie uświadczymy. Pełną listę usuniętych gier znajdziecie TUTAJ.

Porządki objęły również produkty samego Valve, a dokładnie Steam Controller, który został oficjalnie wycofany ze sprzedaży. Niecodzienny kontroler miał stanowić złoty środek pomiędzy klawiaturą i myszą a tradycyjnym padem, ale ostatecznie jego popularność była zbyt mała by Valve opłacało się go utrzymywać przy „życiu”.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.