Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 10 grudnia 2019 
    

Apple zmniejszy zamówienia na produkcję iPhone 11?


Autor: Zbyszek | źródło: Ubergizmo | 16:00
Jak donosi firma analityczna Rosenblatt, w związku z oczekiwanym słabszym popytem na samrtfony iPhone 11 i iPhone 11 Pro, Apple nosi się z zamiarem zmniejszenia o 25 procent zamówień na produkcję obu modeli. Ma być to przygotowanie na oczekiwaną słabszą sprzedaż obu urządzeń po Nowym Roku. Wysokiej sprzedaży iPhone ma nie sprzyjać stosunkowo mała liczba zmian wprowadzona w tych modelach w porównaniu do porzednich iPhone'ów Xr, Xs oraz Xs Max Pro. W efekcie znaczna część klientów którzy nabyli te modele przed rokiem nie planuje przesiadki na iPhone 11.

Drugim niekorzystnym czynnikiem mają być pojawiające się przecieki o znacznych usprawnieniach, jakie przyniesie przyszły iPhone 12, który według nich ma posiadać modem 5G, baterie o 50 procent większej pojemności oraz znacznie lepszy aparat i procesor. Pojawianie się takich przecieków ma pływać wedłu Rosenblattna klientów do tej pory niezdecydowanych, skłaniając ich do zaczekania na iPhone 12.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.