Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 10 stycznia 2020 
    

Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.1.1


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 23:10
Firma AMD opublikowala dziś nowe sterowniki graficzne Radeon Software Adrenalin 2020 w wersji 20.1.1 Beta. Nowe sterowniki to ulepszona wersja pierwszej edycji Radeon Software Adrenalin 2020, wprowadzonej w grudniu pod numerkiem 19.12.3. Główne poprawki wprowadzone w porównaniu do wersji 19.12.3 objęły poprawę stabilności i jakości oraz eliminację znalezionych błędów. Usunięto m.in problemy z wydajnością funkcji ReLive w niektórych przypadkach, problemy z niestabilnością niektóych gier uruchamianych na kartach Radeon R9 200, Radeon R9 300 i Radeon Fury przy fukcji FreeSync działającej w zakresie ponad 120 Hz, oraz problem z uruchamianiem FreeSync w MechWarrior 5.

Kolejne z usuniętych błędów to migotanie obrazu w Lost Ark oraz samoczynne zamykanie się sterowników podczas wybudzania systemu / komputera ze stanu uśpienia.

AMD odpowiedziało też na głosy graczy, i w nowej wersji usunięto dźwięki generowanie przez funkcje Radeon Chill, Radeon Boost i Anti-Lag, a uznane przez graczy za denerwujące.


Przypomnijmy, że sterowniki Radeon Software Adrenalin 2020 wprowadzają bardzo dużo nowych funkcji, z którymi można zapoznać się tutaj.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.