Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 stycznia 2020 
    

Laptopy poleasingowe - dlaczego warto je kupić?


Autor: materiały partnera | 23:15
(3)
Sprzęt poleasingowy ma swoich wiernych fanów, którzy chętnie wykorzystują możliwość zakupu w pełni sprawnego urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Są jednak i tacy, którzy nie do końca są przekonani, że zakup laptopa poleasingowego to dobra decyzja. Spróbujmy ich zatem przekonać, że nie mają racji.

Nowoczesne modele laptopów

Laptopy poleasingowe to zwykle sprzęt po leasingu w dużych korporacjach, które wybierały laptopy dla swoich pracowników w oparciu o bardzo wyśrubowane kryteria. Zwykle są to modele wyposażone w najnowocześniejsze technologie, czyli świetne procesory, nowoczesne pamięci operacyjne o dużej pojemności i takież dyski SSD. Nic zatem dziwnego, że po 2-3 latach, bo tyle zwykle trwa leasing, laptopy poleasingowe nadal należą do sprzętu nowoczesnego, który z pewnością pozwoli sprawnie pracować jeszcze przez długi czas.

Wybór wśród modeli z najwyższej półki

Dell Latitude, Lenovo Thinkpad, Fujitsu Lifebook, HP Elitebook, czy Apple Macbook to tylko niektóre nazwy modeli laptopów, które są najczęściej przedmiotem leasingu. To laptopy z najwyższej półki, przeznaczone dla biznesu, które mają ogromną wydajność i doskonałą wytrzymałość. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości, odpornych na uszkodzenia mogące powstać podczas użytkowania. Nie dziwi zatem fakt, że laptopy poleasingowe to modele, po których nie widać śladów użytkowania lub noszą je w bardzo niewielkim stopniu.

Laptopy z legalnym oprogramowaniem

Laptopy poleasingowe to zwykle laptopy, które oprócz bardzo dobrego stanu i nowoczesnych technologii, są wyposażone w legalny system operacyjny. Zwykle jest to Windowa 10 Home lub Pro, który jest dodatkowym atutem przy zakupie laptopa poleasingowego. Przy zakupie nowego laptopa system operacyjny to zwykle dodatkowy koszt, a przy zakupie laptopa poleasingowego dostajemy go niejako gratis.

Gwarancja 

Nie każdy wie, że laptopy poleasingowe są zwykle objęte gwarancją. Jej długość może być różna, ale bez trudu można znaleźć laptopy z 24 miesięczną gwarancją. Jednym słowem zakup laptopa poleasingowego z taką gwarancją nie różni się wiele od zakupu nowego laptopa w sklepie.

Patrząc na listę powyższych zalet nie można się dziwić, że laptopy poleasingowe są coraz chętniej wybierane przez osoby poszukujące sprzętu o wysokich parametrach technicznych, które szukają sposobu na to, by optymalizować koszty. To dobry wybór nie tylko wtedy, gdy szukamy laptopa do domu, ale również do firmy, bo z pewnością posłużą jeszcze przez długi czas.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 12/01/20 | godz.: 00:11)
  niestety powstaly firmy co sie "wyspecjalizowaly" (w stylu pracownik cos sobie na boku zalozyl) i skupuja te lapki. No a skoro doszedl posrednik (+ jeszcze jakies oplaty na portalach), no to cena nie jest juz tak atrakcyjna. Oplaca sie sprowadzac z za granicy, tu w polsce ceny windowane zdecydowanie za mocno w stosunku do zarobkow.

 2. Laptopy poleasingowe są zazwyczaj z CPU Intel na pokładzie czyli ... (autor: Mario1978 | data: 12/01/20 | godz.: 14:19)
  najlepsze co nas może spotkać.To dlatego , że w laptopach liczy się tylko konfiguracja oparta na CPU Intel.

 3. @Mario1978 (autor: DrLamok | data: 12/01/20 | godz.: 17:14)
  masz oczywicie racje... dwujajeczny xeon albo i7 zamiata wszystko na swojej drodze...

  nie zawracaj lekarzom głowy.. na leczenie za późno


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.