Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 13 stycznia 2020 
    

Jaki był najlepszy antywirus w 2019 roku?


Autor: materiały partnera | 05:39
(7)
System bez ochrony programu antywirusowego jest podatny na ataki złośliwego oprogramowania. Antywirus zapobiega przedostaniu się do komputera niebezpiecznych programów, wykrywa zagrożenie, usuwa je i neutralizuje. Chroni system operacyjny, pliki i prywatność użytkownika
Każdego dnia, pojawiają się setki nowych wirusów, które próbują przechytrzyć najlepsze zabezpieczenia, zainfekować system i wyrządzić szkody. Szkodniki zero-day, najczęściej nie posiadają jeszcze sygnatur w bazie danych oprogramowania ochronnego i wykorzystują luki, które nie zostały jeszcze zabezpieczone. Antywirusy są nieustannie udoskonalane i aktualizowane, ale nie wszystkie potrafią poradzić sobie, z tego typu zagrożeniami. Jaki jest najlepszy antywirus 2019 roku? W jaki program warto zainwestować, by zapewnić sobie ochronę na najwyższym poziomie?

Bitdefender - najlepszy program antywirusowy

Tytuł najlepszego programu chroniącego w 2019 roku, otrzymał Antywirus Bitdefender. Bitdefender uzyskał najlepsze wyniki w testach przeprowadzanych przez specjalistów i po raz kolejny, zajął najwyższe 1 miejsce w zestawieniu najskuteczniejszych systemów antywirusowych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii program wykrywa i automatycznie blokuje, nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane zagrożenia, czyhające na nas w sieci. Gwarantuje ochronę na najwyższym poziomie i niezmiennie utrzymuje czołową pozycję w rankingu, nie dając najmniejszych szans konkurencji. Bitdefender doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i w przedsiębiorstwie. Jakie są największe zalety antywirusa Bitdefender?

Najważniejsze funkcje antywirusa Bitdefender

Bitdefender posiada mnóstwo użytecznych funkcji i co najważniejsze, działa niezauważony w tle urządzenia, nie spowalniając jego pracy i wydajności. Skanuje wszystkie pliki, skanuje system oraz sprawdza szczelność barier ochronnych systemu. Skutecznie chroni przed wszystkimi zagrożeniami - zaczynając od wirusów i robaków, kończąc na spyware, ransomware, rootkitach i atakach zero-day!


Oprogramowanie Bitdefender, wyposażone jest w mechanizmy analizy behawioralnej, dzięki czemu, bezbłędnie rozpoznaje i unieszkodliwia, niemal 100% najnowszych szkodników, których nie ma jeszcze w bazie sygnatur. Zaawansowany system zapewnia ochronę danych osobowych i haseł dostępu. Sprawdza strony internetowe, blokując zainfekowane połączenia, które mogą zagrażać naszej prywatności. Poza tym posiada menedżera haseł, kontrolę rodzicielską, zaporę prywatności, wbudowaną sieć VPN oraz trwałą niszczarkę plików, która uniemożliwia ich ponowne odzyskanie.

Bitdefender to najlepszy wybór i kompleksowa ochrona urządzenia z systemem Windows, macOS, Android i iOS. Program chroni nawet przed najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem malware, zawiera narzędzia, które uniemożliwiają kradzież danych osobowych i hamują wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania. Po co używać kilku programów antywirusowych, skoro można mieć wszystkie najważniejsze funkcje w jednym rozwiązaniu?


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. bitdefender (autor: Mario2k | data: 13/01/20 | godz.: 20:48)
  A jaki program był na drugim i trzecim miejscu ?

 2. Szczrze mówiąc odkąd (autor: kombajn4 | data: 14/01/20 | godz.: 08:35)
  używam darmowego pakietu Comodo Internet Security to przestałem się przejmować wirusami. Nikt mnie nie przekona do wydawania 99zł od komputera gdy istnieje Comodo za free.

 3. @2. (autor: doxent | data: 14/01/20 | godz.: 11:48)
  Comodo wywaliłem bo totalnie zamulało. Było to kilka lat temu co prawda. Potem parę razy próbowałem instalować ale za każdym razem się zawodziłem. Poza tym blokował pracę normalnych aplikacji widząc w nich zagrożenia często też totalnie źle współpracował ze sterownikami wywołując dziwne zwisy i bsody.

 4. Programy AV... (autor: Majster | data: 14/01/20 | godz.: 13:30)
  Antywirusy są prawdę mówiąc mocno rozbudowane i ociężałe. Przy korzystaniu z komputera trzeba uważać. Ostatnio miałem przypadek, że pakowałem pliki do pewnych archiwów i pech chciał, że ESET NOD32 zaczął się aktualizować. Po ściągnięciu szczepionek program ten wykonuje coś w stylu "Automatyczne skanowanie przy uruchamianiu". I jak podejrzewam zaczął ostro mielić po pliku, który się tworzył w tym samym momencie. System jak to system (Windows) nie wytrzymał i się zwyczajnie zawiesił. Tak więc pomimo dość mocnego 4-rdzeniowca, szybkiego SSD i jeszcze WD VelociRaptora, mogą się zdarzyć trudniejsze sytuacje.

  Na prawdę... oprogramowanie jest całkiem do d..., bez względu na to czy to antywirus lub coś innego. Swoją drogą scheduler leży i kwiczy (w systemach Windows) i MS nie robi nic żeby go sensownie poprawić. Partactwo w najgorszej postaci.


 5. Malwarebytes (autor: Remek | data: 14/01/20 | godz.: 17:00)
  i spokój...

 6. Malwarebytes Anti-Malware (autor: Majster | data: 14/01/20 | godz.: 17:50)
  Tak, Malwarebytes Anti-Malware to super program, który jest bardzo pożyteczny w razie nietypowych infekcji. Wiem coś o tym, bo miałem jedno dziwne "coś", co utrzymywało się u mnie w komputerze przez ponad 7 lat.

  https://i.imgur.com/inU2P8u.jpg

  Trzeba obowiązkowo uważać na swoich "dobrych znajomych", po prostu nie ma innego wyjścia. Dawniej zostawiałem komputer bez nadzoru i to był niestety błąd. Za dużo zaufania do niektórych fagasów. :(


 7. doxent (autor: kombajn4 | data: 14/01/20 | godz.: 21:36)
  nic z tego co opisałeś nie miało u mnie miejsca. Co prawda automatyczna piaskownica czasami lubi się pomylić ale można ją albo wyłączyć albo po prostu jak się pomyli odblokować dany program z listy ostatnio blokowanych w opcjach co zajmuje kilkanaście sekund. Problemów ze sterownikami nie miałem nigdy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.