Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 22 stycznia 2020 
    

Karty GeForce RTX SUPER trafią także do laptopów


Autor: Zbyszek | źródło: NotebookCheck | 06:27
Kilka miesięcy temu Nvidia odświeżyła ofertę swoich kart graficznych z serii RTX, wprowadzając do sprzedaży modele GeForce RTX 2060 SUPER, GeForce RTX 2070 SUPER i GeForcer RTX 2080 SUPER. W odróżnieniu od "zwykłych" wersji tych kart, modele z dopiskiem SUPER otrzymały więcej jednostek lub pamięć o większej przepustowości, co zwiększyło ich wydajność o około 10-15 procent. Według najnowszych informacji do jakich dotarł NotebookCheck, teraz zieloni planują podobne posunięcie w segmencie kart graficznych dla notebooków przeznaczonych dla graczy.

W ofercie pojawią się ulepszone wersje dotychczasowych kart, a konkretnie będą to modele GeForce RTX 2080 SUPER Mobile, GeForce RTX 2070 SUPER Mobile, GeForce RTX 2060 SUPER Mobile, GeForce GTX 1650 SUPER Mobile.

Wszystkie cztery mają występować zarówno w wersjach zwykłych, jak również w przeznaczonych dla ultracienkich laptopów wersjach Max-Q z niższymi taktowaniami i niższym wskaźnikiem TDP.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.