Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 28 stycznia 2020 
    

Windows 7 dostanie jeszcze jedną łatkę


Autor: Wedelek | źródło: HotHardware | 05:01
Microsoft wydając ostatnią łatkę bezpieczeństwa dla systemu Windows 7 przypadkowo zepsuł kod odpowiadający za poprawne wyświetlanie tapety. W konsekwencji niektórzy posiadacze starszej wersji okienek po aktualizacji zostali powitani czarnym ekranem bez możliwości trwałej zmiany tego faktu. Po wielu próbach okazało się, że tapeta nie wyświetla się poprawnie w momencie gdy użytkownik korzysta z obrazu o rozdzielczości innej niż natywna i system stara się go dopasować poprzez rozciągnięcie. Wystarczy więc skorzystać z innego algorytmu dopasowania by cieszyć się pulpitem z ulubioną tapetą.

Mimo iż problem jest trywialny, to Microsoft zdecydował się go naprawić. Oznacza to, że mimo zakończenia wsparcia technicznego Windows 7 dostawnie jeszcze jedną, małą poprawkę. Niestety nie obejmie ona żadnych innych zmian w kodzie, przez co wykryta ostatnio krytyczna luka w Internet Explorerze nie zostanie załatana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.