Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 6 lutego 2020 
    

Koronawirus nie zagraża terminowi targów Computex


Autor: Zbyszek | źródło: WccFTech | 05:58
(2)
Tajwańska organizacja TAITRA, odpowiedzialna za organizację odbywających się corocznie tagów Computex - jednych z największych na świecie targów elektroniki konsumenckiej, poinformowała, że tegoroczne targi odbędą się w planowanym dotychczas terminie. Początkowo w związku z epidemią koronawirusa rozważano przesunięcie terminu targów, ale po szczegółowej analizie zdecydowano się na pozostawienie go bez zmian. Tym samym targi odbędą się w czerwcu, przy zachowaniu wzmożonych środków bezpieczeństwa i higieny.

Jak podano w uzasadnieniu, rząd Tajwanu podjął kompleksowe środki w celu ochrony zdrowia publicznego w odpowiedzi na wybuch koronawirusa (2019-nCoV). Dzięki temu, jak twierdzi organizacja TAITRA, nie ma obecnie zagrożenia dla terminu ogranizacji targów Computex. Ostatni przypadek zmiany terminu targów miał miejsce w 2003 r, kiedy po wybuchu epidemii SARS organizatorzy wydarzeń przesunęli termin odbycia się targów Computex na wrzesień.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 7/02/20 | godz.: 04:51)
    Jak nie zagraza? Hmm to pewnie grypa zagraza. Albo latanie samolotem, czy jazda samochodem. A moze piorun?

  2. Generalnie (autor: kombajn4 | data: 7/02/20 | godz.: 08:10)
    chodzi o to że cała ta epidemia koronowirusa jest bardzo mocno napompowana medialnie. W Chinach mieszka 1,4 miliarda ludzi a zachorowało raptem 30 tysięcy czyli 0,002% populacji. Śmiertelność wynosi 2,27% zakażonych. No normalnie po prostu zbliża się koniec świata.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.