Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 10 lutego 2020 
    

Micron uruchomił sprzedaż RAMów typu LPDDR5


Autor: Wedelek | źródło: AnandTech | 05:16
(2)
Micron rozpoczął masową produkcję i sprzedaż swoich układów RAM typu LPDDR5, dedykowanych urządzeniom mobilnym. Nowa generacja pamięci będzie oferowana w formie kości o pojemności 6 GB, 8 GB lub 12 GB oraz przepustowości 5,6 Gb/s lub 6,4 Gb/s. Najwydajniejszy z wariantów zapewnia więc transfery około 50% wyższe niż w przypadku pamięci LPDDR4x (4266Mb/s) potrzebują przy tym do działania o 20% mniej energii niż stosowane obecnie rozwiązanie. Jednym z pierwszych odbiorców nowych RAMów Microna będzie chiński Xiaomi, który planuje ich implementację w nadchodzącym modelu Mi 10.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Czyli Xiaomi wolało wybrać Micron (autor: Mario1978 | data: 10/02/20 | godz.: 15:01)
    od Samsung mimo tego, że ten drugi ma bardziej energooszczędne LPDDR5.Tutaj już chodzi o politykę handlową ale co z tego? Jak w tym roku Xiaomi odniesie sukces to i tak padnie ofiarą insynuacji ponieważ stanie się równie niebezpieczny dla Apple jak Huawei.Ale obecnie widać kilka innych marek jak Oppo, Vivo czy One+ , które w tym roku wydadzą produkty klasy Premium i tak w niższych cenach.Jeszcze trzy lata temu tylko Apple, Samsung i Huawei miały najlepsze aparaty w smartfonach a za chwilę się to zmieni.Może to być tak duża różnica, że w pierwszej piątce firm z najlepszymi aparatami fotograficznymi w smartfonach zabraknie jakiegokolwiek smartfona od Apple.

  2. @1. (autor: pwil2 | data: 11/02/20 | godz.: 17:36)
    Ważne ile kto każe dopłacać za produkt premium, jakim przez pewien czas będzie LPDDR5.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.