Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 10 lutego 2020 
    

Za darmo: Ticket to Ride, Carcassonne, Aztez i Kingdom Come: Deliverance


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:44
(1)
Do 13 lutego włącznie gracze mogą bezpłatnie przypisać do swojego konta Epic dwie adaptacje popularnych planszówek. Obie są całkowicie pozbawione przemocy i skupiają się na rywalizacji opartej o zarządzanie zasobami i blokowanie ruchów oponenta. W Carcassonne gracz buduje infrastrukturę drogową oraz miejską, zdobywając punkty za osiągnięcie konkretnych celów urbanistycznych. Bardzo podobną mechanikę ma druga z oferowanych przez Epic gier o nazwie Ticket to Ride. Gracze budują w niej infrastrukturę kolejową, a wygrywa ten, kto szybciej połączy kluczowe miasta koleją żelazną.

Osoby zainteresowane bardziej bezpośrednim i brutalnym stylem rozgrywki powinny z kolei odwiedzić Epic po 13 lutego. Wtedy też do konta będzie można dopisać dwie kolejne gry. Pierwsza to Aztez, czyli prosty mix beat 'em upu i strategicznej gry turowej, osadzonej w świecie imperium Azteków. Drugi tytuł to z kolei jeden z najlepszych RPGów ostatnich lat, nazywany często symulatorem średniowiecza. Mowa oczywiście o Kingdom Come: Deliverance.

Trailery poniższych tytułów znajdziecie poniżej, a darmowe wersje gier znajdziecie na stronie sklepu Epic Store.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wydaje mi się (autor: ligand17 | data: 10/02/20 | godz.: 10:58)
    że Kingdom Come i Aztez będą dostępne od 13 do 20 lutego, a nie po 20?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.