Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 12 lutego 2020 
    

Wtyczka USB C/Thunderbolt 3 zgodna z IP68


Autor: Wedelek | źródło: AnandTech | 05:15
(1)
Firma MinibeaMitsumi zaprezentowała pierwsze na świecie gniazda USB typu C zgodne z interfejsem Thunderbolt 3, które spełniają normę IP68. Oznacza to, że model CAM-L41 jest odporny na pył oraz zanurzenie na głębokość do 1,5 metra na maksymalnie 30 minut, a przy tym spełnia wymagania interfejsu Thunderbolt 3 zarówno w kwestii transmisji energii jak i danych. Szczególnie ten drugi aspekt jest istotny, bo oznacza, że za pomocą złącza od MinibeaMitsumi możemy transportować paczki informacji z prędkością do 40Gb/s, a to z kolei powinno w przyszłości wystarczyć by wtyczka ta była zgodna również z interfejsem USB 4.0.

Co równie ważne opisywany produkt jest już dostępny w portfolio producenta i można go zamawiać, co w niedalekiej przyszłości powinno zaowocować wysypem wyposażonych w tę wtyczkę sprzętów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 15/02/20 | godz.: 00:06)
    No usb c jako 40GB zalatwia sprawe zewn stacji graficznych do laptopow. Oczywiscie JEZELI producenci beda w nie wyposarzac laptopy, bo pewnie dla nich leiej jest postarzyc produkt.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.