Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 17 lutego 2020 
    

Wdrożenie Magento - test otwartego oprogramowania sklepu


Autor: materiały partnera | 12:01
(1)
Magento to otwarte oprogramowanie sklepów internetowych. Cieszy się ono uznaniem najbardziej wymagających użytkowników prowadzących działalność e-commerce na całym świecie. Wdrożenie sklepu internetowego opartego o silnik Magento teoretycznie nie jest skomplikowanym zadaniem. Jeśli jednak chcesz zrobić to profesjonalnie, by Twój biznes zwrócił uwagę klientów, warto skorzystać z doświadczenia najlepszych specjalistów. Jak Magento zmieni Twoją firmę i czy jest w stanie wesprzeć proces realizacji zamówień, poprawiając jednocześnie sprzedaż? Poznaj możliwości tego wyjątkowego oprogramowania bliżej i dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie.Charakterystyka i cechy Magento

Główną zaletą dla przedsiębiorców działających w wielu branżach jest opcja umożliwiająca administrację wszystkimi sklepami z jednego panelu. Oprócz tego Magento zapewnia wiele gotowych skryptów pozwalających na rozbudową zaawansowanych funkcji. To jednak nie koniec możliwości tego oprogramowania. Gdy zabraknie gotowych rozwiązań, własnoręczne programowanie w języku PHP otwiera użytkownikom drogę do nieograniczonych możliwości. 

Oprócz tego otrzymujemy wsparcie w takich zakresach jak:

 • handel mobilny,
 • marketing i reklama,
 • wsparcie międzynarodowe,
 • wsparcie SEO,
 • dostawy,
 • płatności,
 • zarządzanie zamówieniami,
 • obsługa klienta i administracja kontami,
 • zarządzanie katalogiem,
 • przeglądanie katalogu,
 • przeglądanie produktów,
 • analizy i raporty.

Jak widać, wdrożenie sklepu internetowego i praca z Magento potrafi zmienić nawet niewielką działalność e-commerce w międzynarodowy biznes. Sprawdź i przekonaj się, że sama obsługa takich narzędzi nie należy do skomplikowanych. Wdrożenie Magento wymaga jednak wiedzy, doświadczenia i umiejętności. ,,Prawdziwą pracę nasz zespół zaczyna tam, gdzie kończą się możliwości Magento” - czytamy na blogu firmy x-coding.pl.

Popraw komfort klientów i zacznij sprzedawać więcej

,,Dobre wdrożenie to takie, które nie tylko działa, ale przede wszystkim sprzedaje” – twierdzą eksperci z wrocławskiej firmy x-coding.pl. Jest to najlepsze zobrazowanie tego, co Magento potrafi zmienić w każdym biznesie realizującym swoje cele w sektorze e-commerce. 

Prowadząc biznes musisz pamiętać nie tylko o tym, jak wygląda Twój sklep, magazyn, firma, salon, czy biuro. To jedynie detal. Najważniejsza jest jakość, a zaraz po niej komfort klientów. Wybór odpowiedniego silnika, na którym oparty jest sklep internetowy, przesądza nie tylko funkcjonalności witryny, ale również o jej możliwościach i układzie poszczególnych elementów. Jeżeli potencjalni klienci nie mogą znaleźć konkretnych opcji, na których im zależy lub proces zakupów jest czasochłonny, prawdopodobnie szybko uciekną do konkurencji – nawet jeśli jest ona droższa. 

Sklep internetowy oparty na Magento

Od czego więc zacząć proces budowy sklepu internetowego opartego na Magento? Zdaniem specjalistów X-Coding IT Studio powinna być to opracowanie strategii i analiza potrzeb. Dopiero po określeniu celu, finalnego efektu i planu działania, można przejść do wdrożenia Magento. 

Korzystając z poradników, gotowych szablonów i skryptów, z pozoru każdy może samodzielnie stworzyć sklep oparty na silniku Magento. Jest to jednak niezwykle trudne i czasochłonne, a rezultat samodzielnej pracy często okazuje się niezadowalający

Jeżeli więc nie masz doświadczenia i umiejętności w pracy z Magento, lepiej zdaj się na profesjonalnych fachowców, którzy zagwarantują Ci najwyższą jakość usług, bez problemu wykonają konfigurację ręczną i zadbają o odpowiednie kodowanie. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy, a efekty przyjdą o wiele szybciej, niż Ci się wydaje. 

Czy warto wykorzystać Magento w swoim biznesie?

Magento, jak każde inne otwarte oprogramowanie sklepów internetowych posiada swoich zwolenników i przeciwników. Trzeba jednak przyznać, że oferuje nieograniczone ilości możliwości, a specjalista lub zespół profesjonalnych programistów, są w stanie stworzyć perfekcyjny interfejs i wydajny system obsługi sklepu pod kątem administracyjnym. Skoro więc masz możliwość poprawić proces analiz, raportowania, zarządzania produktami, czy płatności, to bez dwóch zdań warto z tego skorzystać. Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/online-zakupy-odzie%C5%BC-2900303/

 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Magento? Współczuję... (autor: Kenjiro | data: 18/02/20 | godz.: 14:20)
  Kobyła, która w zasadzie wymaga dedykowanego serwera. Napisanie najprostszego rozszerzenia wymaga ogromnych nakładów pracy, a i tak nie ma żadnych gwarancji, że przy drobnej aktualizacji samego sklepu nie rozjadą się nasze dodatki, szablony maili itp.
  Nie polecam, chyba że ktoś ma zbyt wiele wolnego czasu lub klienta, który lubi płacić za czas, a nie za wykonaną pracę.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.