Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 27 lutego 2020 
    

GOG wydłuża termin zwrotu gier do 30 dni


Autor: Wedelek | źródło: GOG | 18:39
Należący do CDProjektu sklep GOG.com zmodyfikował swoją politykę zwrotów wydłużając ten okres do 30 dni. Ponadto teraz będzie też można dokonać zwrotu produktu, który został zainstalowany i uruchomiony, a decyzję w tej sprawie podejmie pracownik działu obsługi klienta. Przygotowano też dodatkową ścieżkę pomocy technicznej dla osób u których zakupiona gra nie działa z różnych powodów i nie wiedzą dlaczego. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to można skorzystać z jednej z dwóch dostępnych opcji. Środki mogą albo zostać zwrócone na rachunek bankowy płatnika albo zasilić wirtualny portfel posiadacza konta w serwisie.

Ta druga opcja to doskonały sposób na wymianę niechcianego prezentu na inny. Pełną wersję artykułu na ten temat TUTAJ.

Poniżej treść rozsyłanego do klientów maila:

„W GOG wierzymy, że gracze powinni być zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego każdy z elementów naszego sklepu i ekosystemu został stworzony z myślą o Was, szczególnie jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa zakupów i Waszego zadowolenia. Najnowsza aktualizacja dobrowolnej polityki zwrotów jest kolejnym z elementów tej układanki. Można ją podsumować jednym zdaniem: od teraz możecie otrzymać pełny zwrot, do 30 dni od daty zakupu produktu, nawet jeśli gra została pobrana i uruchomiona. Właśnie tak.

Ta zmiana jest możliwa przede wszystkim dzięki temu, że szanujecie czas i ciężką pracę włożoną przez twórców w produkcję gier, które kupujecie na GOG.COM, dzięki temu, że gracie fair. Dziękujemy Wam za to i wierzymy, że to dla Was ważne.”

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.