Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 28 lutego 2020 
    

InnerSpace, GoNNER i Offworld Trading Company za darmo od Epica


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:16
Nowy tydzień to nowa darmowa gra dostępna w sklepie Epic Store. Tym razem jest to InnerSpace, od niezależnego studia PolyKnight Games. Wcielamy się w niej w rolę poszukiwacza przygód, którego zadaniem jest eksploracja ruin fantazyjnego świata. Stanowią one jedyną pozostałość dawno zapomnianej cywilizacji, a rolą gracza jest odkryć ich historię. InnerSpace można za darmo przypisać do swojego konta do 5 marca włącznie. Później jej miejsce zajmą dwie kolejne gry. Będą to platformówka GoNNER i strategia czasu rzeczywistego osadzona w klimacie Sci-fi o nazwie Offworld Trading Company.

Jest to dzieło Sorena Johnsona, jednego z twórców Cywilizacji VI. Jak sama nazwa wskazuje gra skupia się na zarządzaniu wielką firmą handlową operującą na obcych planetach. Naszym zadaniem jest nie tylko rozwój własnej firmy, ale i walka z agresywną konkurencją, która nie cofnie się przed niczym by wygryźć nas z interesu.

Aby otrzymać darmową kopię od Epica należy przejść pod TEN adres.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.