Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 4 marca 2020 
    

Seasonic wprowadza zasilacz Connect Gold 750W


Autor: Zbyszek | źródło: Seasonic | 17:29
Seasonic w ubiegłym roku zaprezentował koncepcyjny zasilacz komputerowy, wprowadzający nieco świeżości w dziedzinie okablowania i systemu podłączenia komponentów komputerowych. Teraz jednostka trafia do normalnej sprzedaży, jako Seasonic Connect Gold 750W. Zasilacz bazuje na modelu Prime 750W, w odróżnieniu od którego posiada zupełnie inny system okablowania. Wszystkie przewody zasilające są wyprowadzone z zasilacza jedną grubą wiązką, którą należy wpiąć do płaskiego panelu przeznaczonego do pionowego montażu w obudowie. Następnie zasilanie elementów elektronicznych podłącza się bezpośrednio do tego panelu.

Takie rozwiązanie zdaniem Seasonic pozwala na lepsze zapanowanie nad ułożeniem przewodów w obudowie i poprawia estetykę oraz przepływ powietrza. Panel ze złączami poza standardowym obecnie złączem ATX 24-pin oferuje też dwa złącza EPS 4+4 pin, cztery złącza PCIe 6+2 pin, 10 złącz SATA i trzy Molex.

Seasonic Connect Gold 750W jest zgodny z klasą efektywności 80 Plus Gold i objęty 10-letnią gwarancją producenta. Cena sugerowana w Europie to 199 Euro.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.