Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 10 marca 2020 
    

Xbox Series S będzie kosztować około $300?


Autor: Wedelek | źródło: różne | 05:14
(1)
Nie od dziś wiadomo, że nowe konsole od Sony i Microsoftu nie będą należeć do tanich. Model Xbox Series X trafi do sprzedaży w kwocie około $600-$800 dolarów, oferując przy tym wydajność na poziomie 12TFLOPSów. Jednocześnie Microsoft ma pracować nad tańszą wersją o kodowej nazwie Lockhart oferującej około 4TFLOPSy, a więc wydajność na poziomie PlayStation 4 Pro. Model Xbox Series S ma przy tym korzystać z procesora na bazie architektury x86 Zen i GPU Navi, a jego cena ma oscylować w okolicach $300.

Dla porównania sprzedawana obecnie PS4 Pro to wydatek około $350 - $450, przy czym konsola Sony pracuje na starszych podzespołach, które konsumują więcej energii elektrycznej. Również procesor w nowszym modelu będzie o wiele wydajniejszy, co w rezultacie przełoży się zapewne dość szybko na końcową wydajność sprzętu. W końcu gry korzystają nie tylko z GPU.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: pwil2 | data: 16/03/20 | godz.: 10:27)
    Taka tania wersja by się przydała, bo jednak większości FHD starczy i nie będą widzieć różnicy. Najlepiej, gdyby tak była niegorsza pod żadnym względem od XOX.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.