Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 17 marca 2020 
    

Nvidia odwołuje wideokonferencję GTC Digital


Autor: Zbyszek | źródło: Nvidia | 18:12
(1)
Nvidia poinformowała, że zaplanowany przez nią na dni 24-26 marca cykl wideokonferencji o nazwie GTC Digital (GPU Technology Conference), jednak nie odbędzie się. Jak podano w komunikacie, obecnie na świecie dzieją się ważniejsze rzeczy, a informacje jakie miały zostać wówczas zaprezentowane mogą poczekać na bardziej spokojne czasy. Przypomnijmy że organizowana przez Nvidię wideokonferencja GTC Digital była odpowiedzią na odwołanie stacjonarnej konferencji Game Developers Conference 2020 (GTC 2020). Planowane tam prezentacje miały zostać podane w formie wideokonferencji internetowych, ale to wydarzenie zostało właśnie odłożone w czasie.

Tym samym na informacje o nowościach przygotowanych przez Nvidia, a być może i zapowiedz kart graficznych z serii Ampere musimy poczekać dłużej. Nowa data Nvidia GTC Digital zostanie podana w późniejszym czasie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Czyżby powodem było ponad 300GigaRays w Xbox Series X? (autor: Mario1978 | data: 17/03/20 | godz.: 19:45)
    Jak wiemy RTX 2080Ti ma tylko 10GigaRays.Dla mnie nawet wygląda to podejrzanie ale zakładam , że te 30GigaRays jest do osiągnięcia przez konsole nowej generacji.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.