Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 26 marca 2020 
    

Opcjonalna aktualizacja dla Windows 10 z łatką dla Defendera


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 20:07
Microsoft umieścił na swoich serwerach nową poprawkę dla Windows Defendera. Wchodzi ona w skład zbiorczej aktualizacji o symbolu KB4541335 i można ją zainstalować w systemach Windows 10, Windows Server 2019 i Server 2016. Na razie jest to tzw. aktualizacja opcjonalna, a co za tym idzie należy pobrać ją w sposób manualny, korzystając przy tym z usługi Update. Zaszyto w niej kilka usprawnień dla systemu Windows i oczywiście samego Defendera, w przypadku którego podniesiono wersję silnika do 4.18.2003.8. Poprawka ta usuwa również błąd związany z funkcją skanowania Defendera, która na niektórych maszynach wyświetlała komunikat informujący o pominięciu skanowania kilku plików po instalacji poprawki KB4052623.

Winowajcą okazała się funkcja ochrony sieciowej związana z filtrem SmartScreen, która nie działała prawidłowo. W wyniku tego błędu użytkownik otrzymywał niepokojącą informację pomimo przeskanowania wszystkich plików na komputerze.

Jeżeli problem Was dotknął i chcielibyście jak najszybciej go rozwiązać, to koniecznie zainstalujcie nową poprawkę. Jej szczegółowy opis znajdziecie TUTAJ. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.