Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 9 kwietnia 2020 
    

Microsoft dodaje do Xbox Game Bar obsługę widżetów


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 05:01
Podczas prezentacji Inside Xbox April 2020 Microsoft pokazał światu nową wersję wbudowanego w Windows 10 paska gier. Odmieniony Xbox Game Bar otrzymał pełne wsparcie dla widżetów wraz z pierwszymi dodatkami tego typu. Do już istniejącego Spotify dołączyły dwa produkty od Razera i XSplit, a w niedalekiej przyszłości swój widżet doda również Intel. Jeśli chodzi o Razera, to na start mamy do wyboru dwa pluginy. Razer Cortex to narzędzie optymalizacyjne, które na czas gry ma wyłączyć niepotrzebne procesy, a Razer Gold wprowadza promowaną przez producenta walutę otrzymywaną za różne osiągnięcia i samo granie.

Można później z jej wykorzystaniem kupować sprzęt w oficjalnym sklepie producenta. GameCaster to natomiast dodatek wprowadzający panel do szybkiego strumieniowania treści i szybkiego ustawiania kluczowych opcji

Microsoft ma nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej pluginów, a Game Bar będzie powszechnie używanym podczas rozgrywki narzędziem. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.