Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 15 kwietnia 2020 
    

Microsoft przedłuża wsparcie dla Windows 10 w wersji 1809


Autor: Zbyszek | źródło: Microsoft | 07:21
Microsoft poinformował, że postanowił przedłużyć okres wsparcia technicznego dla systemu Windows 10 w wersji 1809, wprowadzonej półtorej roku temu przez aktualizację Windows 10 October 2018 Update. Dotychczas wsprcie dla tej wersji Windows 10 wygasało 12 maja tego roku. Micorosft stwierdził jednak, że w obecnej sytuacji część firm i klientów indywidualnych mogłaby zwyczajnie nie zdążyć ze zaktualizowaniem tej wersji Windowsa do nowszej, dlatego okres wsparcia został przedłużony o 6 miesięcy, do 12 listopada 2020 roku. Zmiana dotyczy wersji Home, Pro, Pro Education, Pro for Workstations i IoT Core.

Na liście nie znajduje się natomiast wersjia Enterprise przeznaczona dla największych przedsiębiorstw. Z drugiej strony korzystają one z zaawansowanych systemów zarządzania oprogramowaniem i zdalnej instalacji oprogramowania (np. SCCM), co znacznie ułatwia aktualizację w ich środowiskach.

 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.