Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 23 kwietnia 2020 
    

Fortnite trafił do Google Play Store


Autor: Wedelek | 05:01
(3)
Fortnite można nie lubić, ale to nie zmienia faktu, że produkcja Epica to jedna z najważniejszych i najpopularniejszych gier sieciowych na świecie. Jest to całkowicie darmowa produkcja z gatunku battle royale w której liczy się nie tylko zręczność ale i pomysłowość. Duża ilość zawartości, mnogość taktyk i system budowania w połączeniu z charakterystyczną stylistyką i ciągłymi zmianami zaskarbił sobie rzeszę oddanych fanów, którzy mogą w swoją ulubioną produkcję grać zarówno w domowym zaciszu jak i na urządzeniu mobilnym. W tym drugim przypadku gracze musieli posiłkować się ściągniętym ze strony instalatorem, bo gry nie było można znaleźć w sklepie z aplikacjami.

Epic stwierdził bowiem, że nie ma zamiaru dzielić się z nikim zyskiem ze sprzedaży elementów wewnątrz gry, a już na pewno nie z firmą Google, która żądała sobie za udostępnienie sklepu Play haracz w wysokości 30%. Spór na tym tle trwał 18 miesięcy, aż w końcu Epic zmienił zdanie i kilka godzin temu Fortnite trafił do sklepu z aplikacjami dla Androida. Prawdopodobnie firma przekalkulowała sobie, że bardziej opłaca się jej zrezygnować z części zysku niż trwać w uporze.

Inna sprawa, że Epic nadal będzie oferować zewnętrzny instalator dla Fortnite jako alternatywę dla aplikacji dostępnej w Play Store. 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. To jest gierka (autor: CharlieBrown | data: 23/04/20 | godz.: 06:34)
  dla dzieci z przedszkola?

 2. Tak i te dzieci (autor: Remek | data: 23/04/20 | godz.: 16:00)
  zarabiają więcej niż zawodnicy w CS.

 3. dla Epica umieszczenie apki w Pleju jest o tyle dobre, (autor: Qjanusz | data: 23/04/20 | godz.: 21:53)
  że gierka dzielniej będzie walczyć z upadającym zainteresowaniem.
  Kasa teraz ma mniejsze znaczenie, bo Epic swoje $ z rynku już wyrwał.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.