Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 23 kwietnia 2020 
    

Na 4chana trafił kod źródłowy CS:GO i Team Fortress 2


Autor: Wedelek | źródło: Tech Spot | 20:10
Kilkanaście godzin temu na 4chana trafił kod źródłowy gier Counter-Strike: Global Offensive oraz Team Fortress 2, wywołując spory popłoch wśród fanów obu produkcji. Jak nie trudno sobie wyobrazić dzięki jego uzyskaniu najróżniejsi oszuści maja możliwość ominąć nie tylko zabezpieczenia obu tytułów, ale potencjalnie również innych produkcji na silniku Source. Na całe zamieszanie szybko zareagowało samo Valve, które przekonuje, że żadnego zagrożenia nie ma, bo udostępniony kod jest już dawno nie aktualny, a umieszczone w sieci pliki pochodzą z wersji poglądowej, którą sam producent udostępnił w 2017 roku osobom pracującym nad modami dla obu tytułów.

Na tym jednak sprawa się nie kończy, bo Tyler McVicker z Valve News Network twierdzi, że wie kto jest źródłem wycieku i że niebawem osoba ta może się spodziewać pisma z pozwem sądowym od prawników Valve w związku ze złamaniem umowy o poufności.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.