Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 24 kwietnia 2020 
    

Podczas GTC 2020 Nvidia opowie nam więcej o GPU Ampere


Autor: Wedelek | źródło: Nvidia | 17:46
Ze względu na pandemię wirusa COVID-19 tegoroczne targi zostały albo w całości odwołane, albo przeniesione do sieci gdzie będą odbywać się w formie osobnych pokazów na żywo, oczywiście bez udziału publiczności. Jedną z największych firm technologicznych, która zdecydowała się na prezentację swoich nowych rozwiązań za pośrednictwem sieci Internet jest Nvidia, która na swoim blogu umieściła oficjalne zaproszenie na organizowany przez siebie pokaz w ramach GPU Technology Conference. Poprowadzi go Jensen Huang, czyi wieloletni szef Nvidii, a samo wydarzenie będzie mieć miejsce 14 maja bieżącego roku o godzinie 6 rano czasu Pacyficznego, tj. o 15:00 czasu lokalnego Polski.

Oficjalnie firma nie zdradza co dokładnie chce nam pokazać, ale już w samym nagłówku wyraźnie daje do zrozumienia, że możemy się spodziewać nowych informacji o GPU Ampere. No bo jak inaczej tłumaczyć zwrot „Get Amped” wymieniony już na samym początku wpisu.

Pokaz będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale Nvidii w serwisie YouTube – Link znajdziecie TUTAJ.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.