Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 6 maja 2020 
    

Premiera Surface Book 3, Go 2 i nowych słuchawek od Microsoftu


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 18:34
(1)
Microsoft oficjalnie wprowadził do oferty dwa nowe laptopy konwertowalne z serii Surface Book 3, tablet z doczepianą klawiaturą Surface Go 2, oraz kilka akcesoriów. Specyfikację komputerów PC z Windowsem zamieściliśmy w zbiorczych tabelach wklejonych poniżej i myślę, że nie ma sensu jej tu powtarzać. Dodam tylko, że cena Go 2 będzie wynosić $399 za wersję bez LTE, a 13-calowy i 15-calowy Surface Book 3 będą kosztować od $1599 wzwyż. Jak już wspomniałem będzie można dokupić do nich kilka nowych akcesoriów, na czele z dwoma słuchawkami bezprzewodowymi: nausznymi Surface Headphones 2 w cenie $249 za sztukę oraz wycenionymi na $199 Surface Earbuds, które będą stanowić konkurencję między innymi dla AirPods od Apple.

Kolejnym akcesorium jest Surface Dock 2, czyli HUB USB pozwalający podłączyć do jednego portu w laptopie wyjście wideo w postaci D-Sub lub HDMI, złącze Ethernet, a także dwa urządzenia z USB – jedno typu A, drugie typu C. Za opisywane akcesorium Microsoft życzy sobie $259.

A teraz przejdźmy do specyfikacji Surface Booków i modelu Go 2:

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. się takie Apple trochę robi (autor: Qjanusz | data: 6/05/20 | godz.: 22:11)
    ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.