Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 30 czerwca 2020 
    

Microsoft zamyka wszystkie swoje sklepy firmowe


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 05:01
Jakiś czas temu Microsoft zdecydował się podążyć drogą Apple, oferując swoim klientom produkowany przez siebie sprzęt z wysokiej półki, który byłby zoptymalizowany pod kątem ich własnego systemu operacyjnego, czyli Windows 10. W tym samym czasie gigant z Redmond postanowił wzorem swego konkurenta otworzyć szereg sklepów, w których jego klienci mogliby na spokojnie zapoznać się z bieżącą ofertą i zasięgnąć fachowej porady w temacie sprzętu z logo Microsoftu. Jak widać pomysł ten okazał się być nietrafiony w wyniku czego na stronie producenta pojawiła się informacja o zamknięciu wszystkich utworzonych do tej pory sklepów firmowych i skupieniu się jedynie na sprzedaży online.

Zmiany zajdą również w centrach Microsoft Experience zlokalizowanych w Londynie, Nowym Jorku, Sydney oraz Redmond, a cała ta operacja odbije się w raporcie finansowym za mijający kwartał w kwocie około 450 milionów dolarów. Sami klienci pewnie nawet nie zauważą rezygnacji z fizycznego handlu, bo i tak wszystkie placówki handlowe Microsoftu są zamknięte of czasu wybuchu pandemii COVID-19.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.