Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 31 lipca 2020 
    

Trzy nowe, darmowe gry od Epica


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:30
(1)
Końcówka tygodnia oznacza kolejną porcję darmowych gier od Epica. Tym razem dostaliśmy aż trzy tytuły i choć żaden z nich nie jest pozycją AAA, to wszystkie zostały pozytywnie ocenione przez graczy i recenzentów. Na pierwszy ogień idzie 20XX, czyli platformówka akcji w stylu roguelike, w którą możemy grać sami, lub ze znajomym w trybie kooperacji. Osoby preferujące samodzielną rozgrywkę mogą brać udział w cyklicznych wydarzeniach, które urozmaicają standardową rozgrywkę. Fani połączenia rogulike’a z systemem cRPG ucieszą się zapewne z drugiej darmówki od Epica. Jest nią utrzymana w stylu pixelart gra Barony, w której samotnie lub ze znajomymi przemierzamy poszczególne, niestety mocno korytarzowe lokacje.

Te są generowane proceduralnie, a przemierzamy je wykreowanym bohaterem z widokiem pierwszoosobowym. Plusem Barony jest dołączony do gry prosty edytor poziomów, który ułatwia tworzenie swoich własnych historii na bazie silnika gry.

Ostatni tytuł, to Superbrothers: Sword & Sworcery EP - przygodówka akcji, w której wcielamy się w kobietę mnicha-wojownika, która w swojej misji przemierza niezwykłe, malownicze królestwo wykreowane przez Capybara Games. Zastosowana oprawa audiowizualna jest bardzo prosta, ale mimo to robi bardzo dobre wrażenie. Widać, że twórcy się postarali. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to ta skupia się na walce i rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych.


Wszystkie opisane wyżej gry możecie pozyskać za darmo odwiedzając TEN link. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: DYD-Admin | data: 28/09/20 | godz.: 06:45)
    ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.