Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 3 sierpnia 2020 
    

Karty Matrox D1450 z GPU Nvidia trafiają do sprzedaży


Autor: Zbyszek | źródło: Matrox | 11:03
Matrox wprowadził do sprzedaży swoje najnowsze karty graficzne przeznaczone dla klientów biznesowych zainteresowanych budową tzw. ściany multimedialnej. Są to modele Matrox D1450, które bazują na układzie GPU od Nvidii montowanym w produktach z rodziny Quadro (niestety nie wiadomo jakim dokładnie). Pojedyncza karta Matrox D1480 posiada 4GB pamięci RAM typu GDDR5 i potrafi jednocześnie wyświetlać materiał wideo w jakości 4K 60FPS na czterech monitorach podpiętych za pomocą złączy DisplayPort lub HDMI.

Możliwe jest także łączenie kilku kart w celu obsługi do szesnastu wyświetlaczy o natywnej rozdzielczości 4K lub sześćdziesięciu czterech ekranów FullHD.

Matrox podaje, że produkt wspiera technologie HDCP, DirectX 12, OpenGL 4.5, oraz OpenCL 1.2 i jest dostarczany do klienta wraz z rozbudowanym oprogramowaniem do zarządzania ich funkcjami.

W sprzedaży dostępne są dwa modele z pojedynczym śledziem, różniące się od siebie jedynie zastosowanymi złączami: czterema portami DisplayPort, lub czterema HDMI.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.