Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 2 października 2020 
    

Google Play Pass wkracza do Polski


Autor: Wedelek | 17:29
Google uruchomiło dziś w Europie swoją długo zapowiadaną usługę subskrypcyjną Play Pass. Na liście państw, które otrzymały oficjalne wsparcie dla tego produktu znalazły się w zasadzie wszystkie państwa UE, które nie miały wcześniej do niego dostępu w tym również Polska. Do tej pory z Play Pass mogli korzystać mieszkańcy USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Nowa usługa od Google to odpowiedź na Apple Arcade i podobnie jak konkurent oferuje dostęp do płatnych gier w zamiar za opłacanie miesięcznego abonamentu w wysokości $5/22.99 zł. Nie jest to jednak odwzorowanie 1:1. Przykładowo inaczej niż u Apple w ramach abonamentu subskrybenci mają dostęp nie tylko do gier, ale i aplikacji użytkowych.

Aby skorzystać z usługi musimy posiadać Sklep Play w wersji co najmniej 16.6.25, oraz Androida w wersji nie starszej niż 4.4. Pełna lista państw, które otrzymały dziś dostęp do Play Passa obejmuje takie kraje jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Węgry, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia i Szwecja.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.