Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 13 października 2020 
    

Gdzie kupić GeForce RTX3080?


Autor: materiały partnera | 19:20
(5)
Posiadanie wydajnej i niezawodnej karty graficznej to bardzo ważna sprawa przede wszystkim dla tych osób, które często korzystają ze sprzętu komputerowego, a dodatkowo lubią na nim grać w swoje ulubione gry komputerowe. Karta graficzna sprawia, że gra działa płynnie, a podczas rozgrywki można skupić się na realizowaniu konkretnych celów i zadań. W związku z tym warto zdecydować się na zakupienie sprawdzonego sprzętu, dzięki któremu godziny spędzane przed komputerem będą bardzo przyjemnym doświadczeniem.

GeForce RTX 3080 - modernizacja komputera na najwyższym poziomie


Karta GeForce RTX 3080 umożliwia zmodernizowanie własnego komputera na bardzo wysokim poziomie. To niezwykle istotne przede wszystkim w przypadku osób zapracowanych lub też młodzieży. Ta druga grupa ceni sobie gry komputerowe, lecz jeśli chce się dołączyć do rozgrywki sieciowej trzeba posiadać wydajną kartę graficzną. Wspomniany model spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych użytkowników, ponieważ:

 • jest wydajny nie tylko w grach komputerowych, ale też w różnorodnych aplikacjach 3D,
 • zapewnia optymalny pobór mocy i niezwykłą stabilność działania,
 • działa płynnie i bez jakichkolwiek hałasów,
 • może działać w zróżnicowanych temperaturach.

Jak widać, jeśli ktoś zechce napędzić swój komputer do działania, powinien zdecydować się na zakup tej karty graficznej. Z jej pomocą sprzęt komputerowy obsłuży największe tytuły związane z grami komputerowymi i nie będzie trzeba w żaden sposób się ograniczać.

GeForce RTX 3080 - kilka istotnych parametrów technicznych


Biorąc pod lupę kartę graficzną GeForce RTX 3080 należy mieć na uwadze jej optymalne parametry techniczne. Mowa tutaj m.in. o zwiększeniu bloków SM czy też podwojeniu jednostek obliczeniowych CUDA. Karta pozwala na bezproblemowe granie, ale też streamowanie, więc jeśli ktoś chciałby rozpocząć w tej dziedzinie swoją przygodę, nie będzie miał z tym trudności. Wykorzystuje w swoim działaniu sieci neuronowe, dzięki czemu efektywność działania karty została znacznie zwiększona. Pamięć typu 10 GB GDDR6X zapewnia optymalną szybkość transmisji danych, sięgającą 19 Gb na jedną sekundę. Model ten pozwala na grę w rozdzielczości dochodzącej do 8K. To niesamowite osiągi graficzne, dlatego każdy użytkownik na pewno bardzo je doceni.

GeForce RTX 3080 - w jaki sposób zakupić?


Zakupienie karty graficznej GeForce 3080 nie jest trudnym procesem, ponieważ przedpremierowo można ją kupić na Ceneo.pl. Całość transakcji odbywa się przy pomocy sieci internetowej, a więc klienci nie będą musieli opuszczać swojego gospodarstwa domowego lub też biura. Przy okazji zyskuje się możliwość przewertowania różnorodnych ofert w jednym konkretnym miejscu. To bardzo istotne, gdyż nie trzeba tracić czasu na to, aby znaleźć właściwą ofertę. Zainteresowani mogą sięgnąć na Ceneo.pl po zaufane opinie innych użytkowników, tak aby przekonać się na własnym przykładzie, że dany model karty graficznej jest godny uwagi i warto w niego zainwestować.


Wspomniana karta dostępna jest w dobrej cenie, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko po nią sięgnąć i zamontować ją w swoim sprzęcie komputerowym. W niektórych przypadkach będzie to zadanie dla doświadczonych fachowców, którzy mają w tym wprawę i wykonają taką czynność w stu procentach poprawnie. Ceneo.pl to najlepsze miejsce na tego typu zakupy, a więc jeśli ktoś chciałby nieco odświeżyć dotychczasowy sprzęt, powinien zdecydować się na zakupienie karty graficznej GeForce RTX 3080, ciesząc się jej doskonałymi parametrami technicznymi i maksymalną wydajnością. 


 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. debileo.pl (autor: bajbusek | data: 15/10/20 | godz.: 14:40)
  ze nie wstyd wam to wklejac ... money whores.

 2. @up (autor: Wedelek | data: 15/10/20 | godz.: 16:33)
  Przypominam, że to jest reklama, a nie nasz autorski artykuł. Z czegoś portal musi się utrzymywać przecież. W skrócie, nie nakręcaj się...

 3. no panie (autor: Apollo129 | data: 16/10/20 | godz.: 09:02)
  Jak widze ze rtx 3080 to 700 dol czyli 700x4 = 2800 a w Polszy min cena to 3800 a tak na prawde dostepne sa w cenie 5200 .. to Panie :) z czym do ludzi..

 4. nie stać Was na Ampere? (autor: Qjanusz | data: 16/10/20 | godz.: 11:13)
  Polecam zatem w promocji Radeona RX 5600XT

  https://www.ceneo.pl/96506241


 5. ... (autor: Elektron | data: 20/10/20 | godz.: 00:57)
  Nie czy stać, tylko gdzie znaleźć info, który 3080 ma HDMI 2.1 ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.