Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 13 października 2020 
    

Cyberpunk 2077 - 3 powody, dla których warto czekać na tę grę


Autor: materiały partnera | 15:59
(2)
Premiera najbardziej oczekiwanej gry komputerowej w tym roku, Cyberpunk 2077, była kilkukrotnie przesuwana. Jednak niedawno graczy zelektryzowała wiadomość, iż produkcja otrzymała status ’’gold’’, a to oznacza że produkt trafił już do tłoczni płyt. Co za tym idzie, 19 listopada, dzień premiery gry, zapowiada się jako święto dla graczy. Pierwsze przedpremierowe opinie są wyjątkowo entuzjastyczne, a wszyscy recenzenci są zgodni – zapowiada się wielkie wydarzenie. Czym jest Cyberpunk 2077 i czy warto zamówić pre-order już teraz?Co to jest cyberpunk?

Cyberpunk to stosunkowo mało znany podgatunek fantastyki. Za jego prekursora uchodzi William Gibson, autor kultowej powieści „Neuromancer”. Cyberpunkowy świat to świat przyszłości, zdominowanej przez technikę, w której normą jest wirtualna rzeczywistość i cybernetyczne wszczepy. Ale nie ma tam miejsca na optymizm – dystopijne miasta ociekają wręcz smutkiem, beznadzieją, są mroczne i melancholijne. Świetnie oddał to Ridley Scott w kultowym filmie „Łowca androidów”. Nic dziwnego, że cyberpunkiem zainteresowali się również producenci gier komputerowych.

Cyberpunk 2077 – pierwsze informacje

Na niespełna miesiąc przed premierą wiemy już całkiem sporo o rozgrywce. Grać będziemy postacią o imieniu „V”, a jego parametry ustalimy w oparciu o bardzo szczegółowy kreator postaci. Akcja toczyć się będzie w Night City, którego niewielkie fragmenty mogliśmy zobaczyć już na kilku przedpremierowych pokazach. Przebieg gry zależny będzie od tego, do której z trzech frakcji, występujących w grze, zdecydujemy się przyłączyć. Grę będzie można tanio kupić w przedsprzedaży. Cyberpunk 2077 najtaniej kupisz na GAMIVO.COM.

Cyberpunk 2077- na jakie platformy ukaże się gra?

Dla posiadaczy konsol i pecetów świetną wiadomością będzie fakt, iż bez problemów będą mogli zagrać w Cyberpunk 2077. Zarówna na PS4 jak i na Xbox One można już zamawiać grę w zamówieniach pre-order - Cyberpunk 2077 najtaniej na XBOX’a zakupisz TUTAJ. Posiadacze pecetów powinni pomyśleć o odświeżeniu nieco zawartości swoich komputerów, jeśli marzą o najwyższej rozdzielczości, jednak zapowiadane przez producenta wymagania są dość niskie, dzięki czemu z grą zapoznać się będą mogli nawet posiadacze nieco słabszych maszyn. Oczywiście można również zamawiać wersję kolekcjonerską, która zawierać będzie dodatkowe gadżety związane z grą – to prawdziwa okazja dla miłośników pamiątek i drobiazgów z Night City. Takie platformy, jak GAMIVO.COM, wyciągają rękę do gracza, dzięki czemu mogą oni pod choinka znaleźć prezent, na który czekają w tym roku dziesiątki milionów fanów.Źródło zdjęcia: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. cholernie dobra pozycja ze studia PL (autor: Qjanusz | data: 16/10/20 | godz.: 11:17)
    która warta będzie poświęcenia dodatkowej gotówki na modernizację PCta.
    Oczywiście doskonale wszyscy wiemy na jakiej stronie wypada kupić tę grę.


  2. no ale (autor: pawel1207 | data: 16/10/20 | godz.: 23:26)
    tami i tak kupujesz klucz do goga ..:D


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.