Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 19 października 2020 
    

Stadia z kilkoma nowymi grami od Ubisoftu, a niebawem ze wsparciem dla uPlay+


Autor: Wedelek | źródło: KitGuru | 05:01
Podczas gdy Microsoft skupuje studia deweloperskie i szykuje się do integracji EA Access z abonamentem Game Pass firma Google też robi wszystko, by ludzie nie zapomnieli o Stadii i nie przesiedli się np. na dostępnego w ramach abonamentu od MS xClouda. Wyszukiwarkowy gigant współpracuje bardzo mocno w tym zakresie z Ubisoftem, który dodał do usługi kilka starszych gier i zapowiedział wprowadzenie kolejnych, gdy te będą już mieć swoją premierę. Wśród tytułów, w które możemy zagrać już teraz są Watch Dogs, Watch Dogs 2, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Far Cry 5, Far Cry New Dawn, Assassin’s Creed Origins, Assassin’s Creed Syndicate, oraz Assassin’s Creed Unity.

Natomiast te, które do Stadii dopiero trafią to: Watch Dogs Legion, Assassin’s Creed Valhalla i Far Cry 6. Mówi się też, że w przyszłym roku na platformie Google pojawi się uPlay+, czyli usługa subskrypcyjna od Ubisfotu, w ramach której abonenci za niewielką, miesięczną opłatę, mogą grać w wybrane tytuły tego wydawcy.

Dla Stadii, która mimo chwalonej technologii streamingu gier, zebrała na starcie srogie baty za niedopracowany interfejs i ogólną ubogość funkcji, jest to bez wątpienia bardzo ważny kontrakt. Zwłaszcza, że oprócz Microsoftu i jego Game Passa opisywana usługa musi też konkurować z GeForce NOW od Nvidii, który w przeciwieństwie do Stadii nie wymaga kupowania gier w dedykowanym sklepie.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.