Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 22 października 2020 
    

Kolejne, darmowe gry od Epic Games


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:01
Jeszcze dziś do 17:00 możecie za darmo przypisać do swojego konta w sklepie Epic Store dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Amnesia: A Machine for Pigs – pierwszoosobowy horror skupiający się wokół tematów związanych z problemami psychicznymi wywołanymi chciwością, chęcią zdobycia potęgi i zwykłym szaleństwem. Zwolennicy spokojniejszych historii powinni z kolei ucieszyć się z dostępu do Kingdom New Lands. Jest to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG i prostą grafiką 2D, w której wcielamy się w króla, próbującego zbudować od podstaw swoje własne królestwo. Naszym zadaniem będzie przemierzanie świata gry, rozbudowa włości i pozyskiwanie nowych poddanych, a także walka z pojawiającymi się co jakiś czas przeciwnikami.

Po 17:00 promocja na wymienione gry przestanie obowiązywać, a ich miejsce zajmą kolejne dwa tytuły. Jednym z nich jest Layers of Fear 2, czyli kolejne dzieło polskiego Bloober Team skupiające się na straszeniu gracza. Tym razem wcielimy się w rolę wziętego aktora, który przybywa na zacumowany na środku morza statek wycieczkowy by zagrać na jego pokładzie rolę w nowym filmie. Na miejscu okazuje się, że statek jest opustoszały, a wokół dzieje się mnóstwo bardzo niepokojących rzeczy rodem z horroru.

Osoby nieprzepadające za mrokiem i gęstą atmosferą mogą natomiast zainteresować się Costume Quest 2, czyli kolorową grą RPG od Tima Schafera. W grze po raz kolejny wcielimy się w znane z pierwszej części rodzeństwo (Wrena i Reynolda), którym znów przyjdzie bronić świata przed złem. Akcja gry jest osadzona w małym miasteczku w okresie halloween, co dodaje tej produkcji klimatu.

Wszystkie opisywane produkcje możecie pobrać TUTAJ. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.