Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 27 października 2020 
    

Call of Duty: Black Ops Cold War - oficjalny zwiastun premierowy


Autor: Redakcja | 09:43
13.11.20. Black Ops powraca. Rok 1981. Moment kulminacyjny zimnej wojny. Światowe mocarstwa walczą o dominację, a na horyzoncie majaczy nieznane zagrożenie. W Call of Duty: Black Ops Cold War gracze wezmą udział w tajnych operacjach, tocząc bitwy, które oficjalnie nigdy się nie odbyły, by powstrzymać spisek powstający od dekad. Czeka cię niesamowita kampania, w której bohaterowie Black Ops – Alex Mason, Frank Woods i Jason Hudson – łączą siły z zupełnie nowymi postaciami, by powstrzymać tajemniczego wroga, znanego jako Perseus.

W nowym trybie wieloosobowym Black Ops zwiedzisz różne zakątki świata, poczynając od pustyń Angoli, aż po Morze Czarne, tocząc międzygeneracyjne i międzyplatformowe walki 6 na 6, 12 na 12 i oddziałowe starcia dla 40 graczy.

Zupełnie nowa przygoda kooperacyjna czeka na ciebie i twój oddział w trybie Zombie, w pierwszym epizodzie historii Mrocznego Eteru: Die Maschine. Jako członek wspieranej przez CIA organizacji Requiem poznasz tajemnice eksperymentu z czasów II wojny światowej, który może zagrozić porządkowi świata.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.