Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 27 października 2020 
    

Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 od Creative


Autor: Redakcja | 09:46
Creative Technology wprowadza na rynek drugą edycję bezprzewodowych słuchawek Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2. Nowości to całkowicie odświeżona wersja popularnych słuchawek bezprzewodowych. Nowa wersja słuchawek została całkowicie wewnętrznie przebudowana uzyskując nowe funkcje i zachowując standard dźwięku jaki oferował ich poprzednik. Nowe słuchawki bezprzewodowe Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 to modele porównywalne technicznie. Różnica wynika z dodatków poprawiających ergonomię użytkowania. Zestaw słuchawkowy Outlier Air Sports v2 powstał na podstawie uwag przekazanych przez zawodników triathlonu, między innymi aktualnej Mistrzyni Polski w Ironman 70.3 Ewy Komander.

W efekcie tej współpracy zestaw Air Sports v2 został wyposażony dodatkowo w najmniejsze gumki douszne aby zwiększyć przedostawanie się do uszu dźwięków z ulicy, zwiększając bezpieczeństwo, umożliwiając bieganie ale również jazdę na rowerze w miejscach publicznych.

Ponadto zestaw zawiera opaskę na nadgarstek z kieszonką, dzięki której można schować słuchaweczki aby się nie zgubiły, lub jedną z nich, kiedy chcemy wygodnie rozmawiać przez telefon. Obie serie łatwo rozróżnić dzięki jaskrawym, pomarańczowym oznakowaniom słuchaweczek i futerału w wersji Sports.

Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjne przyciski dotykowe, które poprawiły funkcyjność całego zestawu. Teraz wystarczy dotknąć dowolnego przycisku na słuchawce, aby włączyć lub wyłączyć odtwarzanie muzyki, odebrać połączenie lub je zakończyć, czy też skorzystać z funkcji asystenta głosowego, bez konieczności używania telefonu.

W porównaniu do swojego starszego brata, druga wersja bezprzewodowych słuchawek Creative Outlier Air Sports V2, oferuje dłuższą pracę całego zestawu na jednym ładowaniu. Obecnie to już do 34 godziny (przy umiarkowanym poziomie głośności, faktyczny czas pracy na baterii zależy od ustawień użytkowania oraz warunków środowiskowych). Same słuchawki mogą wytrzymać do 12 godzin umiarkowanej pracy. Kolejne 22 godzin pracy uzyskamy kiedy skorzystamy z futerału, który jest przy okazji „powerbankiem” dla tych słuchawek. W zestawie znajdziemy kabel ładujący typu USB-C.

W słuchawkach zastosowano wysokiej jakości materiały, które zabezpieczają urządzenie przed negatywnym w skutkach działaniem potu, pyłów i wilgoci.

Dzięki wbudowanym wielokierunkowym mikrofonom z technologią Qualcomm cVc 8.0, każda wkładka douszna Outlier Air Sports V2 odbiera głos, jednocześnie izolując dźwięki z tła, zapewniając lepszą jakość połączeń i wyraźniejszą komunikację głosową. Czułość mikrofonów przy 1kHz to 42dBV/Pa a pasmo przenoszenia wynosi 100-10000Hz.

Za jakość dźwięku odpowiadają specjalnie zaprojektowane przetworniki grafenowe o średnicy 5,6mm i paśmie przenoszenia 20Hz do 20kHz. Za transmisję przesyłania sygnału audio za pośrednictwem połączenia Bluetooth 5.0 odpowiadają kodeki SBC / aptX / AAC. Dla optymalizacji i poprawy jakości dźwięku w zestawie znajdziemy trzy rodzaje silikonowych wkładek dousznych w rozmiarach S,M,L.

Zestaw słuchawkowy Creative Outlier Air Sports V2 zostaje wyposażony w opatentowaną technologię Super X-Fi Ready*. Owa technologia ma za zadanie odwzorować dźwięk płynący z wysokiej klasy systemu wielogłośnikowego i dostarczyć go bezpośrednio do uszu użytkownika. Korzystając z aplikacji SXFI App dostajemy możliwość ustawienia słuchawek pod własne upodobania dźwiękowe. Wystarczy skorzystać z wbudowanego equalizera, który posiada gotowe presety, lub skorzystać z ustawień manualnych. Aplikacja SXFI to również dedykowany odtwarzacz dla słuchawek, który obsługuje technologię Super X-Fi dla treści zmagazynowanych lokalnie w urządzeniu.

* Nie obsługuje treści strumieniowych innych firm, takich jak Netflix, YouTube i Spotify

W nowej wersji słuchawek zaimplementowano obsługę Siri i Google Assistant*.

*Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z telefonem z systemem iOS lub Android i połączeniem internetowym. Nie jest ona dostępna w trybie odtwarzania/dzwonienia.

Słuchawki są tak skonstruowane i zaprojektowane by utrzymywać się w kanale słuchowym podczas intensywnych treningów. Waga jednej słuchawki to jedynie 6 gram. W wersji Creative Outlier Air Sports V2 dostajemy pokrowiec na słuchawki postaci opaski na rękę.

Specyfikacja techniczna:

Kolor produktu:
• Futerał: Midnight Metallic Blue
• Słuchawki: Midnight Metallic Blue
Wersja Bluetooth:
• Bluetooth 5.0
• Zasięg działania bezprzewodowego do 10 m
Interfejs ładowania:
• USB Type-C (ładowanie)
• Czas ładowania słuchawek 2 do 3 godzin
Wymiary (dł. × szer. × wys.):
• Wkładka douszna: 34 x 15 x 18 mm
• Obudowa akumulatora: 82 x 44 x 27 mm
Waga:
• Wkładki douszne: 6 g
• Futerał ładujący: 60 g
Inne:
• Obsługa funkcji asystenta głosowego Siri i Asystent Google
• Stopień ochrony IP: IPX5
Gwarancja:
• Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt

*Na podstawie umiarkowanego poziomu głośności. Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od ustawień użytkowania oraz warunków otoczenia.

Słuchawki Creative Outlier Air Sports V2 kosztują 399zł

Słuchawki Creative Outlier Air V2 kosztują 349zł


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.