Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 30 listopada 2020 
    

GPU-Z v2.36.0 dostępny do pobrania


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 05:01
Tech Power Up udostępnił nową wersję tworzonego przez nich narzędzia diagnostycznego GPU-Z. Wydanie numer 2.36.0 wprowadza miedzy innymi wsparcie dla kart AMD Radeon RX 6800 XT i RX 6800 wraz z możliwością ekstrakcji BIOSu z kart graficznych opartych o architekturę RDNA2. Dodano też obsługę nowych kart NVIDIA z rodziny GeForce RTX 3060 Ti, GeForce MX 450, Quadro RTX 6000 Mobile, Intelowskich Xe MAX, Xe Pod, Xe SG-18M oraz ich pochodnych, a także AMD Radeon Pro VII, HD 8550D i Barco MXRT 5600. Kolejną nowością na liście jest implementacja obsługi czujników EVGA iCX montowanych między innymi w kartach graficznych RTX z serii 30x0 oraz dodanie wsparcia dla nowych modeli kart od XFX.

Do tego poprawiono szereg mniejszych błędów i nieścisłości, w tym: zły odczyt temperatury dla procesorów AMD z rdzeniami Zen 3, ilość wyświetlanych ROPów na kartach graficznych z serii Radeon RX 6800, błędną informację o ilości pamięci vRAM na niektórych kartach z chipami NVIDIA i taktowaniu GPU, gdy nie zostały zainstalowane sterowniki, a także usunięto błąd powodujący BSOD z włączoną funkcją Windows Code Integrity.


Nową wersję GPU-Z pobierzecie TUTAJ.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.