Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 16 grudnia 2020 
    

Dostajemy za darmo Pillars of Eternity i Tyranny + po 1 grze codziennie od Epica


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:02
Epic Games oddał dał nam w tym tygodniu do zagrania dwie bardzo ciekawe gry RPG. Pierwszą z nich jest Pillars of Eternity - staroszkolna gra przygodowa z rzutem izometrycznym i całą masą mechanik RPG. Jest to duchowy następca takich serii jak Baldur’s Gate czy znacznie nowszy Divinity Original Sin. Gra zebrała zresztą cały worek nagród, a jej twórcy, legendarne już studio Obsidian, nie zawiedli w żadnym aspekcie. Podobnie sprawa ma się z drugą darmówką od Epica, która też jest RPGem z krwi i kości i też stworzonym przez Obsydiana. Mowa o grze Tyranny, która jest tu rozdawana w edycji Gold, a więc z dodatkami w postaci DLC Bastards Wound i Tiers of the Tiers, oraz kilku pomniejszych, cyfrowych gadgetów.

Obie produkcje można przypisać do swojego konta do jutra, do godziny 17:00. Potem z kolei ruszy świąteczna akcja Epica, w ramach której codziennie mamy dostawać jakąś nową grę. Jak to w przypadku prezentów bywa nie wiadomo jakie pozycje dostaniemy, więc warto logować się do sklepu codziennie i przypisywać do konta te produkcje, które nas zainteresują.

Możecie to zrobić przechodząc pod ten link.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.